Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a bárhol,...

Miért mondják azt a bárhol, bármikor szoptató anyák, hogyha valakit zavar a nyilvános szoptatás, akkor más se egyen nyilvánosan, amikor a gyerekek és emberek amikor esznek, akkor nem kell hozzá egy másik ember intim testrészét mutogatni?

Figyelt kérdés

Nekem a nyilvános szoptatással nincs különösebb gondom, kivéve azt, amikor valaki csak úgy előveszi étteremben, városban, tömegközlekedési eszközön, instán, stb. Eltakarva, elfordulva nincs vele semmi gond szerintem.

Na ezek a nagy édesanyák mindig azzal jönnek, hogy "De hát a baba is éhes, miért ne ehetne, ha más is ehet?" Csak ugye amíg a nagyobb babák, gyerekek, emberek evéséhez nem kell egy másik ember intim testrészét közszemlére tenni, addig a baba szoptatásához igen, ha nem takarja el vagy nem fordul el. És ez mások számára undorító is lehet, elmehet tőle az emberek étvágya.


2021. márc. 5. 11:32
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%
Mindig is azt gondoltam erről, hogy a közös együttélésre kell törekedni. Attól, hogy valaki anya lesz, és van elég teje (csodálatos és szoptasson), nem kell, hogy neki több joga legyen szoptatni, mint egy kívülállónak, aki ott tartózkodik, ahol ő szoptat. Például: még a járvány előtt láttam nyáron bkv-n szoptató anyát. Engem ez nem zavar, sőt tetszett a lazasága, nem értek egyet azzal, hogy egy anya vonuljon el 4 fal közé és fúj. De egy étteremben főleg fedetlenül ne kezdjen már el szopináciskodni, mert ez már akadályozhat más embereket, elmegy az étvágyuk.
2021. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer azt állítja hogy milyen bensőséges, intim, felemelő és csodás a szoptatás, aztán a következő pillanatban meg kicsapja idegen emberek előtt a csecsét. Ezt érti valaki? Mert én nem. Ráadásul illene előtte azért letörölni, mielőtt izzadtan, pállott anyatejesen a gyereke szájába tuszkolja a koszos kezével. Tudom az gyógyszer is egyben, na de azért na.
2021. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egy pici babánál bármit Is el lehet nézni a friss anyukának, inkább egyen a gyerek, mint hogy a sírásával akár zavarjon másokat. Azért a bimbót kitakarja a gyerek feje, ha más nem,

Meg nem úgy kell elővenni, hogy odacsapod az asztalra, meg kirakod a bkv-n az egészet. Olyankor is fontos a diszkrèció, már csak azért is mert a babának is joga van nyugodtan, higiénikusan enni, ebbe az nem tartozik bele, hogy lógatod meg teszed veszed a melled ide oda, mert az már rég nem a gyerekről szól. Amúgy abszolút a nyilvános szoptatás mellett vagyok, de nem az említett módokon, azért egy normális ember nem attól érzi jól magát, hogy kint lóg az egész melle, valamelyest az illem is azt diktálja, hogy legyen némi takarás. Na meg az is más tészta, mikor 2-3 éves gyereket KELL hirtelen, azonnyomban megszoptatni. Azért nemár. Azzal nincs gond hogy még szopik, de egy ekkora gyerek már tud legalább étteremben szilárdat enni, valamint kivárhatná, hogy hazaérjenek. Ez az anyuka feltűnéséről meg szerepléséről szól már.

2021. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem aki 2-3 éves gyereket szoptat, az alapból nem normális.

Amúgy nem tudom mi a baja mindenkinek a nyilvánosan szoptatókkal. Ha zavar, nem nézel oda, ennyi. Akit meg érdekel azt ne fosszátok meg ettől!

Múltkor is láttam a buszon egy anyukát szoptatni. Jó nő volt, ahogy hazaértem ki is csaptam egyből.

2021. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
81%
Egy 2-3 éves gyereknek már rántott hús kellene a kezébe, nem az anyja cs.cse a szájába.
2021. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
71%

"Amúgy nem tudom mi a baja mindenkinek a nyilvánosan szoptatókkal. Ha zavar, nem nézel oda, ennyi."


Miért? Van olyan szemüveg, ami kiszűri a nyilvánosan szoptatókat? Ha valakit ubdorít, taszít ez az egész, akkor egy fél másodpercnyi látvány után is rájöhet a hányinger, elmehet az étvágya.

2021. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
27%

A XXI szàzadban nem kène megbotrànkozni egy mellen. A bimbò ùgyis a gyerek szàjàban van. Nem a viktoriànus korban vagyunk, mikor àllig fel kellett öltözni, meg nem a boncidai piacon, ahol az is emlìtesre mèltò, ha valakinek kilatszik a bokàja.

A gyerek ha èhes vagy megnyugtatàs kell neki, akor kapjon nyugodtan mellet, akit zavar az nèzzen màsfelè.

Annyi minden tènyleg zavarò dolog van, amin nem botrànkoznak meg az emberek, a vilàg legtermeszetesebb dolgàn nem kène fentakadni.

2021. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
67%
Nekem meg a szakállas nőktől van hányingerem, aztán mégsem lettek még kitiltva a közterekről. Pedig többet látni belőle, mint szoptató nőkből.
2021. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
67%

Na megjöttél? Már vártunk.

A ly.kunk azért van, hogy sz.junk vele, mégse húzzul le a nyílt utcán és végezzük ott a dolgunkat. Azért ne legyen már elfogadott, hogy kitesszük a szent csecst, mert anyák vagyunk. Meg lehet oldani ám azt, hogy nem szoptatunk nyilvánosan. Vagy ha mégis arra kerül a sor, akkor diszkréten. Igenis undorító egy kék eres, lógó, szottyadt mell egy gyerek szájában. Rájön az emberre a hányinger, ha rágondol.

2021. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy nem tudom mi a baja mindenkinek a nyilvánosan szoptatókkal. Ha zavar, nem nézel oda, ennyi. Akit meg érdekel azt ne fosszátok meg ettől!"


Nem tudom mi a baj a szatírokkal, ha nem érdekel nem nézel oda igaz? Alkalmazkodjon a többség egy emberhez?

2021. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!