Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a bárhol,...

Miért mondják azt a bárhol, bármikor szoptató anyák, hogyha valakit zavar a nyilvános szoptatás, akkor más se egyen nyilvánosan, amikor a gyerekek és emberek amikor esznek, akkor nem kell hozzá egy másik ember intim testrészét mutogatni?

Figyelt kérdés

Nekem a nyilvános szoptatással nincs különösebb gondom, kivéve azt, amikor valaki csak úgy előveszi étteremben, városban, tömegközlekedési eszközön, instán, stb. Eltakarva, elfordulva nincs vele semmi gond szerintem.

Na ezek a nagy édesanyák mindig azzal jönnek, hogy "De hát a baba is éhes, miért ne ehetne, ha más is ehet?" Csak ugye amíg a nagyobb babák, gyerekek, emberek evéséhez nem kell egy másik ember intim testrészét közszemlére tenni, addig a baba szoptatásához igen, ha nem takarja el vagy nem fordul el. És ez mások számára undorító is lehet, elmehet tőle az emberek étvágya.


2021. márc. 5. 11:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a kutyakakàs, szemetes közterektől, hajlèk nèlkül hagyott emberektől, korrupciòtol, műemlèkrombolàstòl, fakivàgàstòl fordul fel a gyomrom. Ha valaki bàrmerre nèz Budapesten, ezt làtja. De jaaaaj , csak mellet ne làsson, az undorìtò...!!!!
2021. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
35%
19-es, ahhoz kèpest, hogy taszìt, elèg alaposan megfigyelted.
2021. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
26%
Ki a szatír? Ha egy nő kicsapja a mellét a buszon, akkor nehogy már ne nézhessek oda.
2021. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
68%
Csak párhuzamot vontam a 2 elmélet között. Kérded kit zavar egy nyilvánosan szoptató nő? Hát sok mindenkit. Ahogyan egy szatír is gondolom a legtöbb emberből undort vált ki. De látom nem esett le, sebaj.
2021. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
41%
Azért ne vonjunk már párhuzamot egy viszonylag diszkréten szoptató nő, meg egy farkát lengető, nőket fogdosó, ballonkabátos szatír közt.
2021. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
89%

Én azért elég ritkán látok nyilvános szoptatást. Pedig a fővárosban lakok, itt minden van, amit csak el bírsz képzelni.


Egyszer láttam bkv buszon nőt szoptatni, előtte szerintem 20 percig kínlódott, hogy megnyugodjon a babája, de csak üvöltött torkaszakadtából, így jobb híján elkezdte etetni. Nem tudta magát eltakarni semmivel, nem volt nála ahhoz ruhaanyag, szerintem nem is úgy készült, hogy kelleni fog. Akkor és ott, a nő csak azt tette, amit egyedül tudott és amivel el tudta hallgattatni a kisbabát. Én valahogy nem éreztem vérlázítónak, se undorítónak, nem néztem, mert nem érdekelt, de nem is háborított fel.


Valószínűleg a szoptatónáci anyák olyanok, mint a feminácik. Van egy alapvetően jó ügy, hogy az anyák, ha szükséges, akkor szoptathassák nyilvánosan is a babát, anélkül, hogy megkövezik őket, viszont ezt egy másik mozgalom túltolja, és a végén még arra is mindenki fújni fog, aki egyébként normális, csak belekényszerül egy ilyen helyzetbe. És ez a szomorú, hogy mindig de tényleg mindig az szív, aki egyébként normális.

2021. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
84%

"Azért ne vonjunk már párhuzamot egy viszonylag diszkréten szoptató nő, meg egy farkát lengető, nőket fogdosó, ballonkabátos szatír közt."


Pont hogy nem a diszkréten szoptató nőkről volt szó, olvasd el a kérdést, meg pár választ is. Pont a nem diszkrétekkel volt a baj, akik mindenféle takarás nélkül kicsapják a cs.csüket az anyaság nevében. Semmi gond nincs a nyilvános szoptatással, ha az nem étteremben, tömegközlekedésen, legforgalmasabb helyen történik mindenféle takarás és diszkréció hiányában.

2021. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem a normálisan, diszkréten, másokra is tekintettel lévő anyákról volt szó.
2021. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem kéne senkinek kitennie mert ilyen undorító alakok, mint itt az egyik kommentelő arra élvezkedik hogy egy baba táplálkozik az anyja melléből. Nem tartozik senkire.
2021. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
87%
Én sajnos nem tudtam szoptatni, de ha szükséges lett volna nyilvános helyen, akkor kerestem volna a lehetőséget az elvonulásra, de minimum egy kendővel eltakartam volna magunkat. Mert természetes, egy pici baba nem tud várni, nem lehet hagyni sírni az éhségtől. De nem kicsapni kell a tányércsöcsöt, mert azért vannak határok, mást is figyelembe kell venni. Szerintem az ilyen otromba viselkedésnek van valami súlyos lelki háttere, de annak is, aki mondjuk a szolidan, eltakarva szoptató anyukába áll bele.
2021. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!