Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyha a gyerekeket is oltani...

Hogyha a gyerekeket is oltani akarnák kovid ellen, akkor beleegyeznétek?

Figyelt kérdés
Ha lehet indokoljátok meg a választ. Köszönöm! (Izraelben már oltanak gyerekeket is.)
2021. márc. 21. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
19-es igen igaz, de szerintem pont sokan azért nem oltatnak, mert nincs rá garancia. Hiszen azt látni hogy ugyanúgy fertőznek az oltottak, hogy kórházba kerülnek, hogy súlyos állapotba is vannak, és hogy az oltások megkezdése után emelkedett a fertőzöttek száma. No meg a mutáns kérdés, hogy azokra mennyire hatásos? Meg egyszerűen akik ösztönösen érzik hogy nem kell az oltás a szervezetükbe. Én azt sem emelem égig aki oltat, de azt sem szídom aki nem. Mindkét álláspont elfogadható.
2021. márc. 21. 23:03
 22/86 A kérdező kommentje:
20-as a statisztikáról Churchill mondta meg az igazat, és azt hiszem lehet is benne valami.
2021. márc. 21. 23:05
 23/86 anonim ***** válasza:
68%

9 a nemzetközi minta azért érdekes, mert látjuk, ha valami nagy gigszer van. Nyilván minden oltas mindenkire másképp hat. A kisfiamat pl a bexsero nagyon megviselte. Tesom gyereket meg nem.

Egyébként nemzetközi minta alapján pont látjuk a hatásosságát is majd. Ha pl jönnek majd a számok, hogy a sokszervi gyulladást és a kórházat el lehet vele kerülni 90% feletti eséllyel, már jók vagyunk. Nem is ertem ezeket a cikkeket. “Beoltattam magam és elkaptam a koronavirust”. Nagy cucc. Amíg otthon a fotelbol írod hoemelkedessel, a döglött loteri kutyát nem érdekli. Amúgy a szomszédunk is korhazba került, oltas után kapta el a covidot. 80 éves bácsi. Oxigént kapott, már itthon van. Sose tudjuk meg, de gyanús, hogy oltas nélkül már az örökösök árulnák a házat.

2021. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 A kérdező kommentje:
Jobbulást a bácsinak. Kicsit más de a statisztikáról: amerikában anno sztárolták a teflont, csupa jót mondtak róla. Aztán egyre több ember lett beteg, rákosak lettek. A gyártó tagadta hogy összefüggés lenne a terméke és a betegsék között. Aztán nagy kártérítési perek lettek belőle, de azt már sok ember sajnos nem élte meg, mert évtizedekig húzódott a tagadás. Szóval vannak fura dolgok.
2021. márc. 21. 23:12
 25/86 anonim ***** válasza:
56%

Nem olvastam az előző válaszokat, de pont ma beszéltünk erről a férjemmel. Ő már elkapta, és úgy is nagyon rosszul volt és megviselte, hogy felső légúti betegség nem is lett belőle csak 2 hétig tartó láz. Ő oltást is kapott.

Én nem vagyok oltás ellenes, várom hogy én is megkapjam. A kínain kívül bármit elfogadok.

A gyermekünk (étel) allergiás, így nem mernénk beoltatni, de féltjük . Viszont ha ez a pandémia most átgyűrűzik a gyerekekre ami feltehetőleg be fog következni, ez már most látszik, és kifejlesztenek a gyerekek számára is oltást, ami bizonyítottan nem okoz mell~khatást akkor valószínűleg beoltatnánk. De addig kiterül ez a felnőtt oltás meddig véd, kiderül melyik típusú válik be a leginkább. Sok a kérdőjel

2021. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező ne haragudj de ez buta érvelés, ha valaki azért nem adatja be, mert nem biztos, hogy használ. Mivel nem árt, ezért mindenképp jobban jársz te és a társadalom (amiben benne el mindenki, akit szeretsz), ha oltatsz.

Most ne jöjjön senki a mellékhatásokkal, mert ezt csak attól vagyok hajlandó elfogadni aki nem szed aspirint, algopyrint,algoflexet, fogamzasgatlot, neocitrant, szív gyógyszert, vérnyomás gyógyszert, koleszterin gyógyszert, horgotagitot, egyszóval SEMMIT. Az imént felsorolt gyógyszereknek eddigi számok alapján mindnek súlyosabb és gyakoribb mellékhatásai LEHETNEK. Szoval aki ezzel érvel remelem sürgősen felhagy mindenfajta gyógyszerrel, mert ha megnézi a tájékoztatót és számol kicsit máris megvan hogy arányaiban hamarabb fog meghalni fogamzasgatlotol, mint az oltas állítólagos mellékhatásaitol, ami végül statisztikailag nem is bizonyított és a kontroll nem oltott csoporthoz képest. Es folytatják is szépen mindenhol az oltásokat amúgy.

2021. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem miért kell ennyire félni egy oltástól!

Úgy is kötelező lesz majd a babáknak vagy kisgyerekeknek.

Ha veszélyes lenne nem oltanának globálisan.

2021. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező. Meg egyszer, akkor semmit ne vegyél be és semmit ne használj. Algopyrin hány éves gyógyszer? Egyes országokban betiltottak mostanában vagy már korábban. Nalunk marék számra lehet szedni. Ha most azt várod, hogy valaki elokapja a varazsgombjet és 50 év távlatából mond neked valamit hat lesheted. Azt viszont kosz látjuk, hogy ez a vírus sajnos durvul és megy lejjebb a pusztítási korhatára.

De amúgy mondj akar csak egy oltást eddig, aminek olyan súlyos következményei lettek, hogy be lett tiltva. És most ne számoljuk azokat az eseteket ahol elcsesztek és a vírus/baktérium aktivalodott és konkrétan betegítette meg azt aki megkapta, mert az már kiderült volna itt, ha ilyesmi előfordult volna. És ha valaki előhozza az autizmust, sikitok.

2021. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
41%

Nyitókérdésre visszatérve: természetesen beoltatnám a gyerekeimet is.

És nem rinyálnék azon sem, hogy Amerikából, Oroszországból vagy Kínából jött a vakcina.

Miért?

Amiért beoltattuk csecsemőkorukban is nemcsak a kötelező, hanem az ajánlott védőoltásokkal is.

Épp elegen haltak már meg ebben a járványban. Nem akarom, hogy az én gyerekem legyen a következő.

2021. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
75%

24-re:

Azóta is forgalmaznak teflonbevonatú edényeket, tepsiket. De van, ahol teflonszalagokkal dolgoznak (kézzel hozzáérnek).

És ha valaki perelni akar, akkor bizonyítsa be, hogy van összefüggés a rák és a teflon között. Mondani bármit lehet. Simán el tudom képzelni, hogy irigység ill. a konkurencia van a híresztelések mögött.


Mint ahogy arról is hallgatnak ám, de nagyon, hogy ez a Gődény kapcsolatban van a szcientológusokkal, akiknek egyik embere Lenkei is, a vitaminkirály. És ugye azt propagálják (leegyszerűsítve), hogy nem kell korlátozás, nem kell védőoltás, hanem szedjél vitamint, erősítsd az immunrendszeredet.

Ez nekem is csak pár napja lett világos, amikor tüntetést szerveztek ezek az alakok, és a Blikk egy csomó képet készített a tüntetésről, egyiken pedig rajta volt egy szórólapjuk, rajta egy L. Ron Hubbard-idézettel. Ill. írták, hogy Lenkei is ott volt a tüntetés szervezői között.


Szóval: arra buzdítanak, hogy támogasd a szcientológus vállalkozását.

Csak erről nem beszélnek, az a baj!

2021. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!