Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyha a gyerekeket is oltani...

Hogyha a gyerekeket is oltani akarnák kovid ellen, akkor beleegyeznétek?

Figyelt kérdés
Ha lehet indokoljátok meg a választ. Köszönöm! (Izraelben már oltanak gyerekeket is.)
2021. márc. 21. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
77%
De kérdező, mindez a covid miatti kapacitásfoglalás miatt nem volt. Ahogy most is ezért áll kb minden. Ha oltatnának az emberek, előbb-utóbb nem lenne agyonterhelve az eü covidosokkal, és mennének normálisan a rendelések. Ezen mit nem lehet érteni?
2021. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
75%

Pont azért nincs szakrendeles b.meg, mert a covid lefoglalja a kapacitást. Komolyan ennyire degenerált vagy?

Azért nem tudunk operálni a nőgyógyászaton, csak sürgős eseteket, mert AZ ÖSSZES ANESZTESRE SZÜKSÉG VAN A COVID OSZTÁLYON.

Ha nem érted az összefüggést, akkor veled van a baj.

2021. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 A kérdező kommentje:
Te hol élsz??? Mit foglalt le tavaly a kovid??? Nálunk pl üresek voltak a kórházak! Te tényleg mindent benyeltél???
2021. márc. 22. 12:32
 64/86 anonim ***** válasza:
84%

Kórházban dolgozom, csak jobban tudom már, hogy mi a helyzet.

És tavaly nem volt még akkora a szar, akkor azért lettek leallitva, hogy lehetőleg ne is legyen. Ehhez képest most már valóban nulla kapacitás van minden másra.

2021. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 A kérdező kommentje:
Kórhazban dolgozol... aha oké gondolom nem vidékiben ahol ÜRESEK voltak a kórházak, NEM VOLT kovid beteg de MINDEN szakrendelést leállítottak! A dokik otthon voltak mert NEM VOLT MUNKÁJUK!
2021. márc. 22. 12:36
 66/86 anonim ***** válasza:
73%
Ember, az összes szakrendelés le volt állítva tavaly a covidra hivatkozva, mert készültek arra, hogy a fertőzöttek elözönlik a kórházakat. Végül ekkora baj valóban nem lett, de rákészültek. Most viszont valóban ekkora baj van. És lesz is, amíg ennyi oltásellenes hülye van, aki életben tartja a vírust. Ne adassátok be, de akkor ugye a kórházi ellátásra se tartotok majd igényt, ha véletlenül olyan állapotba kerültök a covid miatt, hogy szükség lenne rá?
2021. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy oltásellenes vagyok? A masik pedig hogy tébyleg nem fogod fel: tavaly xyz ember észlelte magán hogy pl fáj a gyomra. Orvosok nem fogadták, max szedjen fájdalomcsillapítót. Eredmény: vakbél perforált. És tudom mennyi ilyen volt? És ennek a következményeit az ELLÁTATLANSÁGÉT látjuk most a kimagasló halotti számban!
2021. márc. 22. 12:40
 68/86 anonim ***** válasza:
86%

Azért álljunk meg egy picit, nem kell általánosítani. Kisvárosban élek, minden szakrendelés működik és még műtéteket is végeznek, pedig vannak covidos betegek is nem kis számmal a kórházban.

Igaz, hogy 3 hetet vártam, mire bekerültem a laborba de minden működött ahogy kell. Nővérem ma hívta a sebészetet, holnap már mehet is. Február végén volt egy petefészek ciszta műtétem, az is flottul ment.

2021. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
78%
67: igen, kérdező, ezt senki nem vitatja. Mi azt próbáljuk elmagyarázni, hogy ez ÍGY IS MARAD, amíg nem oltatják magukat be annyian, hogy a vírus visszaszoruljon. Ez olyan bonyolult, hogy nem érted?
2021. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 A kérdező kommentje:
Igen utolsó jól mondod: annyira elfelejtik hogy nem csak BP létezik, hanem vidék is, ahol nálunk pl elenyésző a kovidos. Tavaly óta az egész megye 3%-a volt fertőzött, és SEMMI nem indokolta hogy leállitsák x hónapra a szakrendeléseket! A legtöbb kórházi dolgozót szabira küldték mert nem volt munkájuk! Az emberek pedig magánba mentek orvoshoz, persze csak azok akik megtehették.
2021. márc. 22. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!