Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyha a gyerekeket is oltani...

Hogyha a gyerekeket is oltani akarnák kovid ellen, akkor beleegyeznétek?

Figyelt kérdés
Ha lehet indokoljátok meg a választ. Köszönöm! (Izraelben már oltanak gyerekeket is.)
2021. márc. 21. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:
68-nak szántam az előzőt.
2021. márc. 22. 12:45
 72/86 anonim ***** válasza:
69%

Jelenleg a kimagasló halálozást a COVID halottam adják, hiába magyarázod a hülyeséget.

Az ellátatlanságból adódó halálozás majd jóval később fog megjelenni, nem most.

Ugyanis az akut betegeket most is ellátják.

A daganatos betegek, akiknek késik a diagnosztikája vagy a kezelése, a rendszeres gondozást igénylő betegek kontrolljainak elmaradása, a szűrővizsgálatok elmaradásának következményei nem most okoznak halt, hanem majd pár hónap múlva.

Hihetetlenül korlátolt vagy :D

2021. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 A kérdező kommentje:
72-es te vagy korlátolt! Rákot pl ha időben eszreveszik, a rák fajtájától függően tökéletesen gyógyítható! Úgyhogy demagóg szöveg hogy x hónap késlekedés mit számít!
2021. márc. 22. 12:47
 74/86 A kérdező kommentje:
72-es szégyelld is magad hogy azt mondod mit számít hogy pl elmaradtak rákszűrések stb! Szégyelld magad!
2021. márc. 22. 12:50
 75/86 anonim ***** válasza:
71%

Neked látom nem megy az értő olvasás. Olvasd már el újra, hogy mit írtam.


Senki nem mondta, hogy nem számít pár hónap. Pont azt írtam, hogy az ilyenek majd KÉSŐBB fogják megdobni a halálozást, nem most.

Akinek most nem derül ki a rákja, csak 3 hónap múlva, az nem most fog meghalni, te eszetlen, hanem majd 6 hónap múlva pl.


A JELENLEGI magas halálozás a covid miatt vám. Azok halnak sorba, akik lélegeztetőgépen vannak a covid miatt.

Azok, akik nem lettek emiatt ellatva, azok MAJD KÉSŐBB FOGNAK MEGHALNI EMIATT.



Mit nem értesz? Mintha egy fogyatékossal vitatkoznék komolyan.

2021. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
77%
Ja. De amíg nincs annyi oltott ember, hogy ne a covidosokkal foglalkozzon mindenki, addig ez nem fog változni. Ez a baj az "én ugyan nem oltatok" hozzáállással. Amúgy nem csak bp-n szar a helyzet, pl nálunk Komárom-Esztergom megyében is, egy közeli rehab kórházból pedig kötelezően bp-re vezénylik a személyzetet, ezért zárják be az osztályokat. Lehet, hogy máshol nincs gáz, de pesten meg annyira van, hogy nem is bírják, és a vidéki "üres" kórházakból vezénylik épp oda dolgozni az embereket.
2021. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 A kérdező kommentje:
Magyarázhatod de felesleges. Én azt mondtam hogy az x hónapig tartó távgyógyításnak következményei vannak, az is hogy egy csomó krónikus betegség vagy ki sem derült, vagy súlyosbodott! Ez pedig hozzájárul ahhoz hogy mit hallasz? Meghalt ennyi és ennyi krónikus beteg! Hogy voltak ellátva a távgyógyítás alatt? Mennyire volt szinten tartva az alapbetegségük? De szerinted továbbra sincs összefüggés.
2021. márc. 22. 12:55
 78/86 A kérdező kommentje:
Mi szorulna vissza? Nem jönnek a mutánsok? Dehogy fog ez visszaszorulni.
2021. márc. 22. 12:57
 79/86 A kérdező kommentje:
2021. márc. 22. 13:46
 80/86 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező. Teljesen mindegy, mit gondolsz. A lényeg úgyis ugyanaz a te logikaddal is, mint a miénkkel. Amíg nem lesz megfelelő atoltottsag covidban és ellatatlansagban is egyre többen fognak meghalni. És olyanok is covidban is, akik nem is tudtak hogy krónikus betegségük van, mert covid miatt nem láttak el őket és a kialakult betegségük miatt a covid veszélyesebb rájuk is. És azért ne keverjük a szezont a fazonnal. Aki covid nélkül élhetett volna meg 5-50 évig, az igenis a covidba halt bele. Nekem is van ilyen személyes ismerősöm. Akarmeddig élhetett volna meg nem pont ez a szar találja meg. És igen van aki abszolút nem covid fertőzött és azért hal meg, mert nem jut ellátáshoz. Na ok nincsenek benne a covid számokban, hiába tolják ezt a baromságot az összeesküvés elmélet rajongok, ok meg a kommunikált számok FÖLÖTT halnak meg. Tragédia. Teljesen mindegy, hogyan csavarjuk ezt. Totálisan. A lényeg mindenhogy egy: minél több az oltott, annál kevesebb a kórházban ápolt és annál hamarabb tudnak másokat is kezelni normálisan nem csak covidosokat. Azt meg hagyjuk hogy “nalunk nincs is beteg”. Szinten Kom-Eszt megyei vagyok. Képzeld 2-3 hete meg nalunk se volt ennyi. Hat ilyen ez a járvány.
2021. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!