Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyereket vállalunk, akkor...

Ha gyereket vállalunk, akkor le kell mondanom arról hogy 10 - 11 ig alszom?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok, párom szeretne már gyereket, de én nem, egyszerűen nagyon erőssen bagoly típus vagyok , képtelen vagyok 10 előtt felkelni és éjfél előtt elaludni, egyszerűen ilyen vagyok.. nekem fontos hogy soká aludjak.. ha gyerek lesz erről nem tudnék lemondani
2021. márc. 27. 09:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%
Vállalkozó vagyok, 2 gyerekkel, és szeretnék hármat. Éjfél-1ig dolgozom a hét minden napján, hat-fél7kor kelek. 10 éve. Nőként. Szerintem te csak gyenge és gyáva vagy, és ezt használod kifogásnak. Férfiként ez annyira szánalmas, amolyan királylányos. Nem tudnék tisztelni egy ilyen férfit magam mellett.
2021. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Párom is későn fekvő, későn kelő típus. Én kelek éjjel és reggel a gyerekekhez. Működik, de nekem kissé fárasztó. Míg ő akár 9-10-ig elalszik, én sokszor 6-7-kor fent vagyok, mert sorba kelnek a gyerekek. És mindkettőt rendbe tenni, etetni stb. elég nehézkes. Szóval vki tudja így csinálni, de vki inkább elvárja, hogy az apuka is igazodjon a gyerekekhez. Mondjuk ez inkább főleg akkor előnyös, ha egynél több gyerek van. Ha ezt össze tudod egyeztetni a pároddal és neki nincs ez ellen kifogása, így is lehet gyereket vállalni.
2021. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%
Amíg nem járt oviba a lányom sokáig mi is 11 körül keltünk, mondjuk a gyerek is 2-3 körül aludt el...
2021. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Le kell, vagy olyan párt keresel, aki elfogadja, hogy mindent ő csinál.

Nekem két nagyon korán kelő gyerekem van, ha 6-ig alszanak, már jó napunk van. Hiába tennénk le később őket (nyilván próbáltuk). Hozzájuk pedig muszáj felkelni.

2021. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

Itt NEM azon van a hagsúly hogy mikor fekszel vagy kelsz.

Hanem azok, hogy nem akarsz gyereket.

Ezzel nincs is baj.

2021. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagy önzőbb azoknál, akik gyereket vállalnak egyébként, nem is értem, miért írnak ilyet egyesek. Az is önzés, hogy csinálsz egy gyereket, mert te gyereket akarsz, ahogy az is, hogy nem, mert te aludni akarsz, de egyikkel sincs semmi baj, csak nagyon utálom, amikor a szülést beállítják a világ legnagyobb önzetlenségének.


Én ugyanígy vagyok, ahogy te, kérdező, és mi sem akarunk gyereket a vőlegényemmel. Én úgy gondolom, ha egyszer akarni fogunk, már nem lesz annyira fájdalmas belegondolni, hogy lőttek az alvásnak, mert nagyobb lesz a vágy a gyerek iránt. Egyelőre szerintem ne vállaljatok, hiszen nem akarjátok mindketten.

2021. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondoltam mennyire nehéz lesz, de van egy jó alvó babánk, akivel én későn még fent vagyok ha kel (én bagoly típus vagyok) , és reggel férjem intézi a dolgait (ő pacsirta). Így mindketten alszunk nagyjából a számunkra komfortos zónában. Napközben pedig értelemszerűen én foglalkozok vele, amíg férjem dolgozik. De most itthon van home officeban, és sok dolgot ő is átvállal, pl ebédel vele vagy egy kicsit szórakoztatja, így nincs annyira felborulva az életem, hogy vécézni vagy fogat mosni se tudjak.


Szóval ha szeretnél gyereket, akkor ezeket megoldod, ha meg nem szeretnél, akkor az alvás csak egy kifogás, és ha nem ez, akkor majd lesz más. Csak legyél őszinte.

2021. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

Párom vállalkozó.Este 10-11 óra mire mindent befejez, de reggel gond nélkül felkel 7 órakor legkésőbb.8 órától nyitás van, fura volna ha nem kelne:D

Én most fogtam bele a saját vállalkozásomba, éjfél és 2 között fekszem valamikor és fel bírok kelni reggel 8 órakor a gyerekünkkel együtt.

Mivel foglalkozol, hogy ráérsz 10 fele kelni?:D


Amúgy ha azért nem akarsz gyereket mert te így szeretsz aludni, akkor egyszerűen gyereket nem szeretnél és erre fogod.Engedd el a párod, keressen magának olyat, aki vágyik gyerekre.

2021. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Én nőként voltam (vagyok, lennék, nem tudom...) bagoly típus. De mivel akartam gyereket, ezért feldolgoztam, hogy ez azzal jár, hogy nem lehet. Kellett idő átállni, bármikor vissza tudnék zökkenni, de nem teszem. Mert akartam gyereket. Te nem akarsz. Valószínűleg nem csak emiatt nem, de aki nem akar, az nagyon nem tud lemondnai a kényelmi dolgairól. Ami nem baj, csak legyél őszinte a feleségeddel, aztán majd eldönti, vagy eldöntitek, hogy hogyan tovább. Viszont az idejét meg ne húzd, mert az nagyon aljas. Legalább annyira, mint "véletlenül" teherbe esni.
2021. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az ingatlan adottságaitól függően valószínűleg le.

Ha gyereket akarnál, akkor ez nem tàntorítana el.

2021. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!