Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyereket vállalunk, akkor...

Ha gyereket vállalunk, akkor le kell mondanom arról hogy 10 - 11 ig alszom?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok, párom szeretne már gyereket, de én nem, egyszerűen nagyon erőssen bagoly típus vagyok , képtelen vagyok 10 előtt felkelni és éjfél előtt elaludni, egyszerűen ilyen vagyok.. nekem fontos hogy soká aludjak.. ha gyerek lesz erről nem tudnék lemondani
2021. márc. 27. 09:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanilyen 🦉 típus vagyok. Baromira utálom, ha ezt lustaságnak nevezik, mert nem az. Nem alszunk többet, mint mások, csak máskor. Én is dolgozom, főleg délutántól. Nagy ritkán hajnalban, olyankor felkelek, de kicsit belehalok.

Én mániákusan szeretnék gyereket, tudom, hogy akkor változtatni kéne, de mivel a gyerek fontosabb, ezt vállalom. Valószínűleg a párod is így van vele. Ha te nem akarsz, akkor ez csak egy plusz érv ellene. Nem hiszem, hogy működne, még akkor se ha a párod vállalná, úgy, hogy te alhatsz reggel. Egyrészt a gyerek lehet pacsirta, akkor hiába próbáljátok később letenni. Másrészt a párod is eljuthat addig, hogy összedől a fáradtságtól és elvárná, hogy kelj te. Te viszont utálni fogod ezért a gyereket, mert mindig ott lesz, hogy te nem akartad ezt. Beszéljétek meg. Ha nem akarsz gyereket, mert neked csak nyűg, az nem bűn, de húzni az idejét annak, aki akar, az bűn.

2021. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem szó nélkül kel éjjel, hajnalba, ha sír a babánk. Nem kértem rá, de mivel ketten vállaltuk, megosztjuk a terheket. Én azzal segítem, hogy hagyok neki szabadidőt pl.baráti találkozókra (jelenleg chaten söröznek, beszélnek), sportra stb..Nálunk ez így működik.

Ha te nem szeretnél kelni éjjel, akkor minimum a délutáni/esti műszakot vinned kéne a gyerekkel pl.séta, fürdetés, játék. Így lenne egál, h.a párod is tudjon pihenni kicsit időnként.

2021. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!