Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért rohamozták ma meg a...

Miért rohamozták ma meg a kismamák az oltópontokat?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy mától lehet oltani, de olvasom facebook csoportokban, hogy egyesek órákat álltak sorba pár hónapos babákkal akár. Én is be szeretném oltatni magam, de előbb például kikérem a nőgyógyászom véleményét, akihez másfél hét múlva van időpontom. De amúgy is, jövő héten nem ér rá az az oltás, ennyire sürgős, hogy most azonnal mindenkinek be kellett oltatnia magát? Nem értem az embereket, félnek a vírustól, de ott tolonganak órákat a tömegben.
2021. márc. 27. 17:40
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
83%
Van itt valaki, aki ma beadatta az oltást amúgy? Csak szimplán érdekel, hogy a 20as válaszolónak igaza van e, hogy nem kellett igazolni a várandósságot. Bár kétlem, hogy nem kértek semmi papírt róla.
2021. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
26%
21# menj fel egy hírportálra, ma valóban nem kellett igazolni semmit.
2021. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
60%
Istenem miért nem születtem vastagabb bőrrel a képemen?! En meg birka turelemmel várok a kínaira, holott a legelső között regisztraltam anno 😂 komolyan vicc ez az egész.
2021. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
63%
A mai nap folyamán késő délutánig közel 100 oltást adtak be az egyetem munkatársai. A Telex arról írt, hatalmas a sor alakult ki a Semmelweis Egyetem és a Rókus kórház oltópontjainál. Eredetileg azokat oltották volna, akik háziorvosuktól vagy nőgyógyászuktól beutalót kapnak, de nem küldték el azokat, akik ezek nélkül érkeztek. Az egyetem szombat délutáni közlemény szerint holnaptól már nem így lesz
2021. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
76%

No és ha a táskájában volt egy papír a terhességről vagy nála volt a védőnői kiskönyv? Szerintem azzal is simán kap szurit.

Én előbb megkérdezem az orvosom véleményét aztán regisztrálok és várok majd az orvos hívására, addig meg maszk és kézmosás.

2021. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
50%
Megrohamozták a nők, de egyáltalán nem biztos hogy mind kismamák. Voltak olyanok is akik nem bizonyították hogy terhesek, ezért lehet csak ügyeskedők voltak.
2021. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
76%
szerintem tajszám alapján látják terhes-e vagy sem, azt pedig muszáj oltáshoz megadni(nemcsak Covidhoz)...
2021. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
61%

Ez nekem új. Azt mondták a háziorvostól vagy nőgyógyásztól kell beutaló.

Eleve azt hittem hétfőtől lehet menni. Menni is fogok, fél évest szoptatok.

2021. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
94%
28 ez ugyanaz mint az astra zene ad elcseszett idopontok. Beprobalkoztak sokan és latod 🤷🏼‍♀️ Nincs itt rend.
2021. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
44%

Kedves fél éves kisbabát szoptató anyuka! Otthon tudsz lenni még legalább 1,5 évig, nem vagy se te, se a gyermeked veszélyeztetetebb, mint bárki más aki veled egyidős. Ha most soron kívülmegmapod az oltást, hamarabb mint a saját dolgozó édesanyád és édesapád, és ők ne adj isten elkapják hogy tudsz majd tükörbe nézni? Naponta 250 ember hal meg, akik között nincs se kisbaba, se szoptatós anya, viszont van rengeteg 60 év körüli dolgozó ember, mint a szüleink. Én szégyellném magam ha előbb kapnék oltást mint nagymamám vagy a szüleim.


Borzasztó az is hogy ilyen káosz van az oltás körül, de az is hogy önző emberek hogy képesek másokra nem gondolva észérvek nélkül előrébb furakodni.

2021. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!