Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezzel hogyan bírkóztok meg...

Ezzel hogyan bírkóztok meg gyerekvállaláskor?

Figyelt kérdés

Aki gyereket vállal, leginkább akik már 30 év felett és elég nagy már az élettapasztalatuk, hogy bírkóznak meg azzal, hogy a gyereketek is meg fog öregedni, meg fog halni?

Gondolom most jutottam én is ebbe a korba, + Covid, mindenhonnan csak azt hallom, hogy milyen betegségekben halnak meg nagyszülők, szülők...

Ezután valakinek van kedve még gyereket vállalni, mikor tudja, h majd rá is fájdalmak, betegség, halál vár?


2021. ápr. 21. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért legjobb esetben a betegség, fájdalom és a halál egy ember életében nem nagy százalékban van jelen. Jobb esetben sokkal több vidámság és pozitívum történik, mint amennyi betegség. Nyilván benne van a pakliban, hogy nem így lesz, de én bízok az orvostudomány fejlődésében.
2021. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!