Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba vállalás miatt tesó...

Baba vállalás miatt tesó vélemény kikérése?

Figyelt kérdés

Ti ha tervezték meg gyerkőcöt és van már gyerek akkor a nagyobbaknak ki kéritek a véleményét hogy ők szeretnének e még tesót? Vagy nem foglalkoztok vele?

Mert mi szeretnénk még gyerkőcöt, aztán meg a barátnőm "lecseszett" hogy miért nem kérem ki a nagyobbak véleményét. Mert ő is megkerdezte az ő gyereket mikor tervezték meg 1 babát,csak ő nekik azt mondta nem kell így nem vállalnak.



2021. máj. 16. 14:05
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
90%
És ha a nagytesó később meggondolja magát? Vagy nem tetszik a baba és azt mondja, hogy vidd vissza a kórházba és cseréltesd ki? :D
2021. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#11

Hehe.. Ez jó. Mikor a másodikat szültem a lányom akkor mo dt hogy ő meggondolta és nem jó ötlet. Nem tudjuk a boltba hagyni htha valaki hazaviszi. Aztán megkerdezem biztos jó ötlet. Kis gondolkodás után mondta nem nem jó. Maradhat 🤣

2021. máj. 16. 14:53
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Ez most olyan, hogy megkérdeztük a 2,5 éves kislányunkat erről és azt mondta, hogy igen, szeretne tesót, kishugit, hercegnőt. :D Nem vagyok biztos benne, hogy ezt ő komolyan mondta, vagy egyáltalán tudatában van-e a dolognak. Minden esetre próbálkozunk, hogy legyen kistesó, a nagytesó áldásával.
2021. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
7 éves volt a fiam, mikor terveztük a 2. gyereket. Nem kértük ki a véleményét. Most 9 lesz, a kislányunk pedig 8 hónapos. Nagyon szereti, jó tesó.
2021. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem kérdeztük meg.

De nálunk már mondta 3 éves korától h szeretne tesót.

De ha nem szeretett volna akkor is lenne.


Nekem azt mondta mikor sokat sírt hogy "ennek valami baja van, szerintem vidd vissza. Hátha becserélik egy halkabbra"

2021. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk 18 volt a lányom, mikor a kisöccse született. Elmondtuk neki, hogy szeretnénk egy kisbabát, mit gondol róla, először nagyon nem tetszett neki, később mikor látta, mennyi sírással járt, hogy a harmadik lombik sem sikerült , akkor változott a véleménye, utána az utolsó lombik sikerült. Imádják egymást az öccsével. Ha nagyobb és több gyerek van, igenis kérdezd meg legalább azt mi a véleménye róla, nyilván úgysem az fogja eldönteni, de egy kisfelnőttnek jól esik, ha kíváncsi vagy a véleményére.

Szerintem.

2021. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
85%

Persze, nálunk ha nem egyezik bele a lányom, hogy este szexeljek az apjával, akkor nincs szex.

Idióta a barátnőd.

2021. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
68%
Véleményem szerint a liberalizmusnak is van határa. Nem kértem és nem is fogom kikérni a gyerekeim véleményét olyan kérdésben, mint például akarnak-e újabb testvért, elköltözhetünk -e. Még jó, hogy a szüleim is így gondolkodtak, mert negyedik gyerek vagyok. Szép lett volna, ha azért nem élek, mert valamelyik nővérem vagy a bátyám nem engedi meg anyuéknak, hogy megfoganjak. Ha normális szülő akar lenni valaki, akkor nem ez a módja. Egyformán kell szeretni a gyerekeket, nem okot adva a féltékenykedésre. Nem szabad ráerőltetni egyik gyereket sem a másikra. Nem ingyen babysitter a nagyobb.
2021. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem akit kibeszélsz a neten, az nem a barátod.
2021. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%
A baratnod gyerekei elviselhetetlenek lesznek ha ennyire elkenyezteti oket
2021. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!