Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban rosszul gondolom, és...

Valóban rosszul gondolom, és csak én vagyok a rossz, vagy ez így nem működik?

Figyelt kérdés

Ugyan az én lányom még csak 5hónapos, de páromnak van előző házasságból egy fia (10éves) aki minden nyáron 2hetet lent tölt anyósomnál. Ma beszélgettünk anyósommal, és elkezdte mondani, hogy ő azért elverte a gyerek lábát mikor 3éves volt mert zoknit vett fel nyáron

Meg ha kellett(?) odacsapott


Én elvből kerülni szeretném a testi fenyítést a lányomnál, így arra jutottam, hogy nem fogom ott hagyni nála a lányomat 1-2napra sem (már most vinné mindenáron😅)

Anyám se viheti pont ugyan ezen indok végett. Mindent kézrecsapással oldott meg kissebb testvéreimnél (pl véletlenül leszedték a függönyt, mert ráestek az aljára)

Testvéremnek elmondtam, azt mondta nem vagyok normális, hogy emiatt nem vihetik...


2021. jún. 22. 23:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Anyutol kaptam nem egyszer,viszont soha nem bántotta az unnokáit ha ott voltak.
2021. jún. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

Engem is ütöttek kiskoromban a szüleim. Anyukám csak ilyen kézrecsapás szinten, nevelőapám sookkal durvábban.


Megfogadtam, hogy én 1 ujjal nem nyúlok a gyerekemhez igy.

2 éves, tombol a dackorszak, eddig tadtottak az elveim. 1 kézrecsapástól, vagy egy valagra suhintástól az ég világon semmi baja nem lesz. De legalább észhez tér.


Se anya se nevelőapám nem érne hozzá egy ujjal sem, tudják, hogy akkor látták utoljára. Nem 1x hagytam nekik ott.



Anyós más tészta. Ő látni se nagyon akarja az unokát. 1 kezemen meg tudom szamolni a találkozásaik számát a 2 év alatt

2021. jún. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Én ugyan nem a csapkodás miatt, mert az nem volt, de a durva határátlépések miatt nem tartom a kapcsolatot anyámmal. A gyerek előtt sem vittük túlzásba, mert nem igazán hiányoztunk egymásnak, de ahogy viselkedett amikor egy kicsit is velünk lehetett, hát... "Köszi, megvolt az esélyed, nem véletlenül nem keresrük egymást eddig sem."
2021. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem vinnem. Nem pártolom az ütést de van kivétel. Egy ha rám köpne (meg nem volt ilyen) ha megut engem (ezért már csaptam a kezére vagy szájára ha épp harapott) és ha életveszélyes dolgot művel pl nem állt meg átszaladt az úton. Ezeket utólag is így csinálnám másért nem ütnem meg!
2021. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!