Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki áll első helyen? Férj vagy...

Ki áll első helyen? Férj vagy gyerek? ŐSZINTÉN!

Figyelt kérdés
Ha a gyerek akkor ezt apa is tudja, érzi? Hogy dolgozta fel, hogy hátrébb került? Kíváncsi leszek mik lesznek az arányok?
2010. aug. 28. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
a gyerek, bár bevallom, az első hetekben a férjemet, akivel már 8 éve vagyunk együtt, hozzám közelebb állónak éreztem, mint a babát, aki csak pár hete van velünk. Mostmár megváltozott az arány, de most sem tudom összehasonlítani a két szeretetet: a babát egyféleképp, a férjemet másféleképp szeretem, de mindkettőt ugyanannyira. Meg is haragudna rám, ha a kicsi kevésbé lenne fontosabb számomra, mint ő.
2010. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Gyerek, de szerintem ez minden normális családban így van, a férjemnek is első a gyerek, az lenne a gáz, ha nem így lenne.

Nincs egyáltalán elhanyagolva ő sem, de immáron 2 éve a kislányunk az életünk értelme, középpontja.

2010. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
A 4 gyerek. De szerintem nem lehet összehasonlítani a gyerekek iránt érzett szeretetet, felelősségérzést a férjem iránt érzettel. Az az érzelem egészen más... Neki is elsők a gyerekek, de tudom, hogy mindenben számíthatok rá. Másképp biztosan nem lennénk 18 éve házasok...
2010. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Gyerek. Egyértelmű.

Ha bármi történne az életünkben, köztünk, a férjemet kirúgnám. De senkinek nem engedném hogy a fiamat elszakítsa tőlem.

2010. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Erre sztem nem igazán lehet válaszolni.Mind a két személy az első helyen áll,de más szempontból.

Arányt én nem tudok állítani,de az igaz,hogy a gyerek több odafigyelést igényel,mindkettőnk részéről.

Az rég rossz,egy kapcsolatban,ha a férj/pár hátrébb szorul a "ranglistán".Ilyen kapcsolat megy tönkre sztem,ahol a nő számára kizárólagosan a baba lesz az első minden és más megszűnik számára.

2010. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Bocsi:*-és minden más
2010. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Egyertelmuen a lanyom.

Sajnos a ferjemmel nem felhotlen a viszonyunk :S

Remelem rendezodni fog valamikor, de a lanyom mindig fontosabb lesz!Ferfi sok lehet egy no eleteben, de gyermek az teljesen mas.

2010. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Pszichologiailag minden anyának a gyerekének kellene a legfontosabbnak lennie, míg apukáknál inkább a nő és utána a gyerek vagy egyenrangúak. Evolúció. Az anya védi óvja a gyereket míg az apa megy és szaporodik tovább.


De mivel mi emberek vagyunk kicsit csököttebb ösztönökkel, elméletileg minden kapcsolatnak előbb utóbb a gyereknek kellene lennie a célnak és a mindennél fontosabbnak(persze normális keretek között ez nem az jelenti, hogy gyereknek mindent szabad!És ez nagyon fontos)


Nálunk, legalábbis nekem a kisfiam a legfontosabb, egyértelműn ő az első. Fordítva nem egészen, hiszen apuka részéről megosztott első helyünk van. :D

2010. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Gyerek. Mindkettőjüket imádom, de gondoljunk csak bele. A férjem önálló, minden téren :) A gyerek meg rám van utalva. Naná, hogy ő az első! Szeretetben nincs olyan, hogy melyik áll elől, egyformán imádom mindkettőt. Csak mindkettőt másképp. :) A gyerekkel úgy érzem, egy és ugyanaz vagyok, a testem-lelkem része. A férjemmel más a helyzet :)
2010. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Nikcsi ***** válasza:
80%
Attol fugg melyikuk nyavalyog hangosabban... :)
2010. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!