Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki áll első helyen? Férj vagy...

Ki áll első helyen? Férj vagy gyerek? ŐSZINTÉN!

Figyelt kérdés
Ha a gyerek akkor ezt apa is tudja, érzi? Hogy dolgozta fel, hogy hátrébb került? Kíváncsi leszek mik lesznek az arányok?
2010. aug. 28. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelmű: a kisfiunk. Mindkettőnknek Ő az első, de ez nem azt jelenti, hogy elhanyagolnánk egymást.
2010. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
A gyerek az első. Mindkettőnknek. Természetes volt, nem kellett feldolgoznia, mert neki is a gyerek fontosabb.
2010. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

a gyerekeim.

a férjem mit szól? csinálja a piszkos dolgait ugyanúgy, mintha gyerekek nem is lennének. egy szemét.

2010. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy érzem egyformán fontosak és ezt éreztetem is!Változást az értékrendemben inkább a családom felé érzek,nagyon szeretem ikertestvérem,anyukám de egyértelműen hátrébb kerültek a rangsoromban.
2010. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Férj. Bocs, de én így látom. Nem volt mit feldolgoznia, attól, hogy megszületett a lányunk nem változott semmi a kapcsolatunkon.

Jöhet a pontozgatás.

2010. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
A kislányunk természetesen ha mindenképpen választani kell. De amúgy egyenrangú csak másféle szeretet, össze sem lehet hasonlítani! A gyerek az, akiért az ember az életét adná... de amúgy a férjem is így gondolkozik ahogy én. Ö is imád mindkettönket. :)
2010. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Én a férjemért és a kislányomért is a életemet adnám. A férjem meg értünk. Ugyanúgy szeretem őket, csak a lányunknak még nagyon nagy szüksége van ránk. Aztán felnő, elköltözik, új életet kezd a családjával, és akkor apával maradunk újra kettesben. A férjem is mindennél jobban szeret minket!
2010. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
A fiamat és a férjemet is nagyon szeretem. Ha előre kellene az egyiket sorolni, akkor a fiamat tenném. Ettől nem szeretem kevésbé a férjem. Ő nagyon jól viseli, hogy a fiúnk picikét "elvett" tőle. Türelmes ember és imádja a fiát. Ha Őt kérdeznénk erről, ő is a fiát tenné előre, másodiknak pedig engem. Ez rendben is van így. :)
2010. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Természetesen a kislányom.
2010. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak, köszönöm! Azért vetődött fel bennem ez a dolog, mert minap a tv-ben hallottam fél füllel, hogy Bálint Antónia azért vált el, mert kislánya születése után jobban feléje fordult. Szerintem ez normális. Ezt egy férfinak tudni kell kezelni, erről szól az élet. Először egymásnak él a pár, utána pedig a gyerekekért.

Nálunk sem volt másként, igaz ez férjemet meg is viselte, de túl lettünk rajta.

2010. aug. 29. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!