Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Franciaországban tényleg...

Franciaországban tényleg olyan borzalmas a gyereknevelés mint azt interneten leírják? Meg bizonyos könyvekben?

Figyelt kérdés
Pl van egy olyan című könyv hogy “Nem harap a spenót” interneten sokat írnak róla abból a kevésből amit olvastam igen szörnyű és az internetes cikkek talán még rosszabbak pèldául ez a címe “11 nevelési alappillér amit érdemes utánuk csinálni” ez tiszta középkor és Ázsia… Olyanokat írnak hogy nem a család alkalmazkodik a gyerekhez hanem a gyerek a családhoz… pont mint a középkorban. Ezen kívül korai önállóságra nevelés a helikopter szülőség helyett… Hiába nyilatkoznak sokan negatívan a helikopter szülőségről jobb mint az elhanyagolás. Na meg hogy házimunkába bevonni a gyereket és minifelnőttként kezelni mint a középkorba és a nagyobb gyereket rávenni arra hogy segítsen a kisebb gyerekekkel na ez is teljesen középkor. A gyerekeket megtanítani köszönni meg viselkedni màr kicsi korban na ez sem normàlis. Az egész ultra régies a modern gyereknevelési elvekkel 100%-ig szembemenőnek írják le a Francia gyereknevelést. Na de mi az igazság? Csak mert filmekben/videókban és Franciák leírásából vagy abból amit egy magyar is írt a Francia gyerekekről egészen más jön le. Kifejezetten az hogy elkényeztettek hisztisek és teljesen önállótlanok. Ráadásul a Francia filmekben halottam leggyakrabban ha akár egy 12-13 éves is bárhogy viselkedik azt mondják a felnőttek csak gyerek azt csinál amit akar. Interneten olyan videók vannak fent ahol a gyerek neki megy a szülőknek szintén a Franciáknál. Francia kérdezős oldalakon pedig olyan tapasztalatokat írtak le hogy gyerek oknélkül belé rúg leönti stb… a felnőttekne és amikor ők szólnak még a szülő van felháborodva. Az egyik magyar vàlaszoló azt írta egyszer hogy még a brit gyerekeknél is rosszabbak és elkényeztetettebbek. Na most akkor melyik igaz?

2021. aug. 16. 16:27
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Tudom letagadod hogy a te kérdésed de játszuk ezt😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2021. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

A kérdező összes ilyen kérdésénél megfigyelhető, hogy random szavakat nagybetűvel ír, amit amúgy nem kéne, és csak nagyon buta emberek cseszik el.

Francia

Gimnázium

Nyugat

Meg eleve nagyon rossz a helyesírása, próbál összeszedetten írni, de a mondatai totál összevisszaságba mennek át. Minden kérdésnél már a címszavakban más országokkal példálózik, holott nagyon köze sincs soha az ő mondanivalójához, csak valamiféle "mertamagyarok"-ozást akar belőle kihozni.

Következetlenül ismételgeti ugyan azt mint egy papagáj. Amúgy szerintem aspergeres, vagy más hasonló gondja van.

2021. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
52-es a Francia azért volt folyton nagybetü mert a telefon valamiért folyton a Franciaországgà javítaná ami nagy betü ce én csak kitörlöm a végét így lesz nagy betüs az hogy Francia. Többször is van ilyen szavakkal hogy àtjavitja de valamiért olyan is hogy random szavakaz nagybetüssé javít. Viszont a Francia-n kívül a többit nem írtam feleslegesen nagy betüvel. Az hogy a helyesírásom rossz pedig nem igaz. Kivève ha az elírásokra gondolsz.
2021. aug. 21. 20:09
 54/58 A kérdező kommentje:
51 Ennél a kérdésnél nem írta senki hogy felnött egy 18 éves csak hogy jogilag nagykorú. Bár nem olvastam végig minden választ több válaszban is leírták hogy 18 éves az tényleg gyerek de ettöl még törvèny szerint már azt csinál amit akar.
2021. aug. 21. 20:13
 55/58 anonim ***** válasza:
A központozás tragikus, és a külön- illetve egybeírással is vannak problémáid.
2021. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A kérdező kommentje:
55 Az egybe vagy különírás szinén lehet elírás viszont csak ritkán von össze szavakat a mobil ezért ezt nem hiszem. Központozás? Ok nyilván beszólsz miatta de kifejtenéd? Én csak leírok mindent ami eszembe jut és kész nem figyelek oda arra hogy rendezett legyen amit írok mint egy kényszerbeteg.
2021. aug. 21. 20:26
 57/58 anonim ***** válasza:

Nem kényszerbetegség az, hogy letudod írni átláthatóan a mondandód. Nevetséges mindent az elírásra fogni.

Mindegy, tudom hogy még 1000 ilyen kérdésed lesz, neked valami bajod van.

2021. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Okosabb lenne ezt egy franciaországi anyukás csoportban megkérdezned, nem tudom gyakorin mit vársz...
2021. okt. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!