Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek/élettársatok...

A férjetek/élettársatok mennyire szólt bele a névválasztásba?

Figyelt kérdés

együtt találtátok ki a nevet, vagy névlistát készítettetek vagy hogyan?

+ha akarjátok írjátok le mi lett a babátok neve:)


2010. aug. 30. 18:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk két név jött szóba: Emese és Enikő. A férjem választotta az Emesét.
2010. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%

19:49-s!Te mit adnál?Béla vagy Erzsébet?

Nem gond,ha nem tetszik a Noel,vagy a Ramira,de szerintem a véleményed szebben is kifejezhetted volna!És nem "kölykök" hanem a MI GYERMEKEINK! Neked van már?Mi a neve?

2010. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%
akármit mondtam, apa lehurrogta. Végül ő választott és a választása nekem is megtetszett.
2010. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
24%

Mi is közösen választottunk normális magyar neveket, Én is szerencsétlennek tartom azokat a gyerekeket,akiknek ilyen samira,dorina stb.,nevet adnak a sznob szüleik. Felnőve változtathatják a nevüket.

Magyar gyereknek miért nem lehet magyar nevet adni?

2010. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Az egyik lányunknak a férjem választott nevet, a másiknak én.
2010. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%

Azt hiszem a kérdező nem arra volt ezúttal kíváncsi, hogy kinek melyik név mennyire tetszik/nem tetszik. Mindenkinek a magánügye, hogy milyen nevet akar adni a gyerekének.

Ja és úgy gondolom, hogy a 19:49-es válaszoló szüleinek sikerült egy SZERENCSÉTLEN KÖLYKÖT nemzenie! Sajnálom őket, hogy ilyen ember lett a KÖLYKÜKBŐL, és még csak különleges név sem kellett hozzá, hogy egy bunkó paraszt legyen! Hagyományos névvel is lehetsz UNDORÍTÓ.

2010. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
vÉLETLEN UJSÁG OLVASÁS KÖZBEN TALÁLTAM RÁ KISLÁNYUNK NEVÉRE.mEGKÉRDEZTEM A FÉRJEM,AZT MONDTA NAGYON TUTI.
2010. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%

Kisfiúnk van és Roland a neve.

Apukája álmodta meg a nevét éjszakából hazafele a buszon.:)

2010. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiúnk van és amik nekem tetszettek,azok neki nem és fordítva.Végül ő talált egyet ami mindkettőnknek tetszett,így ezt a nevet kapta:Armand lett.Utólag már nem bánom,mert tökéletesen illik hozzá:-)

Üdv

2010. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Párom választotta a kisfiunk nevét. Az ő monogramja ugyanis T.T. Azt szerette volna, ha a fia is T.T. lesz.

Nem ugyanazt a nevet kapta, mint apáé, de meglett a T.T. monogram (apa Tibor, a fia pedig Tamás). Igazából nem is nagyon erőlködtem páromnál, mert tudtam, hogy hajthatatlan ebben a dologban. Magamtól én nem adtam volna neki ezt a nevet, de mostmár barátkozok vele. Cserébe a keresztszülőkről én döntöttem!

2010. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!