Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jön el az ember életében...

Mikor jön el az ember életében az, hogy gyereket akarjon?

Figyelt kérdés

Eljön egyáltalán mindenkinél? 30+ F vagyok, még nem érzem azt. Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy kb kilátástalannak látom mostanában ezt a világot. Hiába dolgozom, egyre kevesebbet ér a pénzem is. Viszont itt van az is, hogy ma feltettem azt a kérdést magamnak, hogyha minden rendben lenne az életemben, akkor bevállalnám-e? Nem volt a válasz. Úgy érzem a lelki egészségem sem hibátlan.

Nálatok milyen feltételek, körülmények között fogalmazódott meg az, hogy jöhet a baba és mennyi idősek voltatok?



#gyerekvállalás ideje #családalapítás ideje
2021. dec. 12. 16:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi a párommal 23 évesek vagyunk,ha nem lenne lakás problémánk akkor már jöhetne a baba csak 6-7milliót nem tudok sajnos a zsebembő előrántani hogy a ház meg legyen..de sajnos nekem vagyis,nekünk ez nem valószínű hogy össze jöhet.pedig mindkettőnk mindennél jobban szeretnénk babát.
2022. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!