Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a párom...

Mit tegyek, hogyha a párom nem engedi, hogy elvigyem magammal a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat, ami nem volt szép dolog, ez tény. Nem is ez a lényeg.

Amikor lebuktunk, akkor a párom mondta, hogy takarodjak el, és kilökött a házból. Nem engedte, hogy elvigyem őket, be se engedett a házba. A két nagy már óvodás, de betegek már két hete (köhögnek, folyik az orruk), és úgy nem tudom őket elvinni az oviból. A kicsi meg még nem óvodás. Azt mondta, hogy nem vihetem el őket.


2021. dec. 13. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%

Meg is érdemled!

Az ilyentől elvenném a szülői jogot is. Mikor megcsináltad őket akkor kellett volna gondolkodni!

2021. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Rendőrség,gyámügy,ha a józan eszére nem hallgat. A lakásba be vagy jelentve? Mert akkor ki se dobhat,mindegy kinek a tulajdona. Patkányság volt,de ne a gyereket büntesse azzal,hogy kivágja az egyik szülőt. Ennek nem ez a módja.
2021. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Itt azért nem eszik olyan forrón a kását.

1. Kié a ház? Ha közös, neked ugyan olyan jogod van ott lenni. Megcsalás ide vagy oda.

2. Amíg nem dönt a bíróság a gyermekelhelyezésben, jogod van vinni a gyerekeidet amikor tudod, vagy akarod.

2021. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Jól értem, hogy ha nem lenne beteg a két ovis, akkor ellopnád őt az óvodából? Nem tudom, hogy te az anyja vagy az apja vagy-e, de ez nem normàlis! Amúgy meg hova akarod vinni őket? Eddig mennyit foglalkozál velük? A másik szülő rendesen el tudja látni őket vagy esetleg úgy gondolod, hogy vele nincsenek megfelelő környezetben? Ők otthon vannak a legjobb helyen, azzal a szülővel, aki a szabadidejét velük, nem pedig félrek.rással tölti. Te meg egy sz@r alak vagy. Edd meg, amit főztél.
2021. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Hiába pontoztok le,törvény szerint mindegy kié a ház,ha be van jelentve,nem b.szhatja ki,mert őt fogják megbüntetni amiért kizárja. Ez tény. A másik,attól,hogy az egyik fél félreb.szik,attól a gyerek szeretheti,lehet jó apa/anya. A gyereknek lesz rossz ha így válnak szét és még úszít is,ez undorító szokás.

Amennyiben még nincs válás/ bírói végzés,teljesen törvényesen hozhatja el a SAJÁT gyerekét az oviból.

A véleményem nekem is megvan,de hiába,ha a törvény mást mond.

2021. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4

Az anyja vagyok. Eddig én többet foglalkoztam velük. El tudja őket ő is látni, de ő 8 órába dolgozik, most szerintem kivette a szabadságát. Igen, "ellopnám" őket az oviból.

A te gondolatmeneted szerint akkor hogyha mindkét szülő megcsalta a másikat, akkor a gyerekek legyenek állami gondozottak? A szabadidejük legtöbb részét velem töltötték. Az én szabadidőmben meg azt csinálok szerintem, amit akarok.


Igen, be vagyok jelentve.

2021. dec. 13. 17:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj a rendőrségre.
2021. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%
Én se akarnám hogy a gyerekeim egy ribizlivel nőjjenek fel, hát milyen példát látnának?
2021. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Remélem, hogy megérte. Ellopod a két nagyot, eddig oké. És utána?
2021. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor apuka jövőhéttől visszamegy dolgozni, vagy megy gyedre, és akkor el fogja látni a gyerekeket? A gyerekek meg majd mindenféle lelki törés nélkül majd elfelejtenek?
2021. dec. 13. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!