Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a párom...

Mit tegyek, hogyha a párom nem engedi, hogy elvigyem magammal a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat, ami nem volt szép dolog, ez tény. Nem is ez a lényeg.

Amikor lebuktunk, akkor a párom mondta, hogy takarodjak el, és kilökött a házból. Nem engedte, hogy elvigyem őket, be se engedett a házba. A két nagy már óvodás, de betegek már két hete (köhögnek, folyik az orruk), és úgy nem tudom őket elvinni az oviból. A kicsi meg még nem óvodás. Azt mondta, hogy nem vihetem el őket.


2021. dec. 13. 16:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Rendőrség, gyámügy.

Utána pedig ügyvéd, és a kereset benyújtása a bíróság részére.

2021. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Csak kérdeztem, hogy van-e terved? Visszatérsz és puncsolsz a férjednek vagy elköltözöl a szeretőhöz 3 pici gyerekkel?
2021. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Ha vinnéd a palihoz a 3 picit, hamar szingli lennél...A férjeddel már reménytelen helyre hozni?
2021. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

13-as

A férje kidobta a házból, és eltiltja tőle a 3 gyereket, ahol a legkisebb olyan picike, hogy 3 év alatti. Ezen mégis mit hoznál helyre?

Plusz egy megcsalást hogy hoznál helyre? Tegnapi v tegnap előtti kérdésnél volt róla szó, hogy hogy lehet egy megcsalást helyrehozni. Sehogy volt az összes válasz.


Gondolom a szeretőjéhez vinné őket, ami nem olyan biztos, hogy hamar szingli lenne. Ha valakit szeretsz, akkor szereted mindenestől.

2021. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%
Jól van 14-es. Buksisimi.
2021. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Derjaderja ***** válasza:
83%

Szerintem a megcsalásnak semmi köze a gyerekneveléshez jogilag. Úgy értem, a gyerekelhelyezésnél nem elemzik, ki hibájából hogyan ment tönkre a kapcsolat (ha nem bűncselekményről van szó).

Amit az apuka csinál, teljesseggel törvénytelen, semmilyen alapja nincs arra, hogy elzárja a gyerekeket az anyjuktól, sőt, arra se, hogy kitegye a feleségét a vélhetően közös házból.

Én rendőrségre mennék, elmndanám, hogy szakítottunk, és ez meg ez történt.

Magánvéleményem, hogy a megcsalásoknak is gyakran van oka. Megbocsátani nem kell persze, de ettől még az a nő szülte és neveli 3 gyerekét.

2021. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Derjaderja ***** válasza:
82%

14. Annyira nem szokták szeretni a férfiak a szeretőjüket, hogy 3 köhögő taknyos kiskölykét is befogadnák.

Ahhoz nagy baleknak kell lenni.

2021. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%

Derjaderja!

Kölyke a rókának van! Tudtommal anyuka vagy, viselkedj is úgy.

Akkor én, aki nem beállított paraméterek alapján leszek szerelmes (elvált, özvegy, férjezett, gyerekes, gyerektelen), akkor balek vagyok, mert egy kétgyerekes anyukát szeretek? Inkább azon gondolkozz el, hogy hány órát töltesz el ezen az oldalon ahelyett, hogy a gyerekkel foglalkoznál. Igazán elsajátíthatnád az értő olvasást, mert nem a kérdező szidása, gyerekeinek a degradálása vagy éppenséggel a szerető becsmérlese volt a kérdés.

2021. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Derjaderja ***** válasza:
53%

Pf. Fél 11 van, alszanak a gyerekeim. És bocs engem szórakoztat és éjjeli munka alatt ébren tart ez az oldal. Más ennél többet tölt körmösnél, szoliban, cseteléssel, barátnővel vagy többet van a gyereke nagymamánál (de azzal sincs bajom). A kérdésre én válaszoltam majdnem egyedül adekvátan, mások a megcsalással meg a ribizlizéssel foglalkoztak.

Te sem tölthetsz ám kevesebb időt itt ha tudod en mennyit.

Szerintem peace.

2021. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Derjaderja ***** válasza:
71%

Ja és az en paromnak is van másik gyereke, de évekkel korábban elváltak, és nem a felesége ágyából próbált gyerekestül hozzám cuccolni.

Gondolom, a Te párod sem.

2021. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!