Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerekeim...

Mit tegyek, ha a gyerekeim apja mindenbe beleköt?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok a másfél hónapos kislányommal. Kevésszer kel éjjel (2-3 alkalommal), de egy óra, mire vissza tudom altatni, így szinte semmit nem alszok.

Hazajön és beszólogat, hogy miért nincs megcsinálva ez, miért nincs megcsinálva az, miért nem főztem, miért nem takarítottam ki, miért nem sepertem le a teraszt.

De ezeket én megcsinálom, csak nem egyszerre. Tehát ha hétfőn cakli-paklira megcsinálom a konyhát, akkor keddre már elég dágványul néz ki, mert a többi helyen nem takarítottam, és onnan hordjuk be a koszt.


2021. dec. 19. 18:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
99%
Ha ennyire zavarja, akkor nyugodtan nekiállhat.
2021. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Sok empátia szorult a férjedbe, azt azért megjegyzem. Szerintem ha egy férfi nem fogja fel, hogy mennyi meló (főleg mentális) van egy ilyen pici baba 24 órás felügyelete mögött, és irreális elvárásai vannak a háztartás ellátásával kapcsolatban vagy semmit nem segít benne, akkor az a férfi meg rohadtul nem érett apának.

Próbáld vele megbeszélni, hogy nem egyszerű ez a helyzet most, igenis csapatjátékosnak kell lennie, és vagy lejjebb adja picit az igényeit vagy fogja magát és besegít, minden zokszó nélkül

2021. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%
Van írásos megállapodásotok, hogy téged házicselédként alkalmaz ?
2021. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Add a kezébe éjjel hogy altassa el és lássuk másnap milyen kedvvel megy dolgozni.
2021. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Itt ha annyira zavarja neki kéne csinálni valamit, lehet jönni hogy jaj szegény férj egész nap dolgozott, de te se a seggeden ülsz egész nap, ha észre tudja venni egy terasz lesöprése se nagy dolog,ha nagyot mondok 10 perc.

Neked 3óra is a főzés neki 1 óra

2021. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyentől később se várj túl sokat....empátia 0.
2021. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem ismeri a sperű vagy a porszivó fogalmát ? Egy pár éjszakát adj át neki és akkor majd felébred az álomvilágból.
2021. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
4%

Bocsi, de én nőként sem ertem. Mekkora kosznak kell lennie ahhoz hogy behord a konyhába?

Főzni pl nagyon sok olyan kaja van ami mellett nem kell ott állni.

Leseperni a teraszt 5 perc, legyen 10.

2021. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
98%

Nem gyerekről szól, mert a téren a férjem mindenben segít, de annak idején mikor osszekoltoztunk rám szólt hogy ne így hajtogassam a ruháit hanem úgy ahogy az anyukája.

Nemes egyszerűséggel oda adtam a ruhákat, hogy hajrá. Mondanom se kell rájött ő sem tudja úgy hajtogatni. Soha többet nem nyaggatott ezzel.

Dobd bele az éjjeli gyerek nevelésbe mondjuk hétvégén úgy hogy nappal minden mást ő csináljon mellette. Hamar rájön milyen is ez XD

2021. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%
8-as nehezen alszik a babám éjjel és nappal is. Lassan ott tartok, hogy el kell döntenem amíg alszik egyek vagy aludjak,de főzés zajára felkel így marad a szendvicsezés.
2021. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!