Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy ajándékoztok ha nálatok...

Hogy ajándékoztok ha nálatok több a gyerek mint a másiknál?

Figyelt kérdés

Pl neked van 3 gyereked, a tesódnak 1.

Ha 10-10 ezer/gyerek árban "vagytok megegyezve" családon belül kb mindenkivel, de nekem 3 gyerekem van mondjuk de a tesómnak csak egy akkor nekem 30ért kellene venni? Egyértelmű, hogy a gyerekszám nem jön így ki, de kíváncsi vagyok másnál hogy megy az ilyen. Ha valakinek kevesebb gyereke van mint neked akkor többet költesz az övére?


2021. dec. 19. 22:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kinek milyen vastag a pénztárcája. Persze a max gyerekenként 10-20000.

Nálunk két gyerek van.

Összesen a mi gyerekeinken kívül még négy gyereknek kell vennünk.

Ebben van kisbaba, ovis és tinédzser is.

Lehet, hogy az egyik gyerek egy Barbie babát kér ami 5000 és a másik egy távirányítós autót ami 15000.

Tehát megszabunk a szülőknek azért egy határt, hogy mennyit szertnénk költeni egy gyerekre.

Én csak ennyit tudok de ha ő többet akar költeni az az ő dolga.

Ezért én soha nem éreztem kellemetlenül magam. Hiszen tudja, hogy mennyiért vettem az ő gyerekének.

Tavaly volt pl. egy ilyen.

A sógornőm lánya egy Barbie mentőautót kért és megvettem 18000-ért. De ő az én lányomnak Barbie házat vett 40000ért.

Rosszul érezhettem volna magam de nem tettem hiszen tisztában van az árakkal.

Erre írtam az elején, hogy minek milyen vastag a pénztárcája.

2021. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagy a család. 8 tesóm van, és többeknél 3-4 gyerek. Mi azt vezettük be, hogy mindenki a saját családjában ajándékoz csak, plusz még keresztgyereknek, ha van. Egyszerűen nem győznénk mindenkinek ajándékot venni. És ez egyáltalán nem befolyásolja a kapcsolatunkat, az uncsitesók a legnagyobb barátságban vannak.
2022. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!