Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora szörnyeteg...

Tényleg ekkora szörnyeteg vagyok, hogy gyógynövényes altatókkal próbálkozom?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kisfiam. Mindig borzalmas alvó volt, legkevesebbszer 2x keltem hozzá mikor újszülött volt. Ahogy nő, egyre rosszabb a helyzet, mert mindig van valami terítéken.

Ott tartunk, hogy 10-20 percenként kel, mert nem tud úgy helyezkedni, ahogy kényelmes neki és hisztizik, zeng az egész lakás. Egész éjjel ezt játsszuk már 1 hónapja.

Mivel egyedül vagyok és segítségem nincs, kezdek teljesen tönkremenni. Depressziós vagyok, fáj a gyomrom, sokszor a fejem is, szédülök, 2 hetente megfázom úgy le van gyengülve már az immunrendszerem a 7 hónapja tartó folyamatos kialvatlanság miatt.

Ha nem találok ki valamit sürgősen, kórház lesz a vége. Már majdnem minden ilyenkor szokásos dolgot kipróbáltam, vizet, cumit, hogy kiveszem a babafészket, velem alvást stb de semmi sem használ. És most próbálkozom mindenféle nyugtató gyógynövényes cuccokkal, tea, szirup, illóolaj amiket ugye lehet babáknak adni.


Egy közeli ismerősöm szerint én egy szar anya vagyok, meg le akarom szedálni a gyereket és majd fogyatékos lesz tőle...

Ha le akarnám szedálni, akkor adnék pálinkás kenyeret meg Xanaxot, attól biztosan aludna de örökké megkárosítanám.

De eszerint az ismerősöm szerint ez is kb ugyanaz.


Szerintetek tényleg?


2022. jan. 14. 10:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

#6 egyedül neveli,pont bébisitterre fog telni.😅


A védőnővel beszéj milyen,nyugtató,altató teák léteznek babáknak.Ne magadtól adj ilyeneket neki.

2022. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
#4 csak egy troll.Egy nagy nulla senkiházi.Tuti nincs gyereke,remélem nem is lesz.
2022. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Attól nem vagy sza r anya hogy megpróbálsz segíteni rajta, és magadon is.

Bizony az ő szervezetének sem jó ha nem alszik rendesen.


De sajnos (a saját tapasztalatom is ez) Semmit nem érnek a homeós kúpok, golyók, teák stb

Amit lehetett kipróbáltam.

Ilyen nyugtató párna, olyan szirup stb.

6 éves, és még most sincs átaludt éjszakája. Csak most már nem ébreszt fel.

2022. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Mennyit alszik napközben?

Illetve milyen hőmérséklet van a lakásban. Esetleg ha kinyitod az ablakot addig míg elalszik?

Esetleg kényelmetlen a matrac stb. neki-meglepő, de sokszor ugyanazok a nyűgjeik, mint nekünk felnőtteknek.

2022. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom miért nem kér professzionális segítséget, aki ennyire ki van készülve már. Ott van pl Dr.Sipos Lilla vagy Dr.Dénes Ivett, akik tudnának is segíteni, személyre szabott tanácsadással.

Milyenek egyébként a mindennapjaitok? Van napirendetek? Vagy ahogy esik úgy puffan minden nap? Mit eszik? Anyatejes, tápszeres, adsz neki már mást is? Nem bántja a gyomrát? Fogzása elkezdődött? Mennyi inger éri egy nap? Sok körülötte a zaj, fényes, villogó, zenélő játék? Esetleg előfordul, hogy néha a tv elé rakod? Nem találkozik túl sok emberrel, akik mondjuk kézről kézre adják, mert jajj milyen cuki? Ezek mind leterhelik az idegrendszert és nem tud pihenni, nem tudja kialudni magát. Hőmérséklet? Lehet, hogy sok rajta a ruha, fullasztó a levegő? Túl kemény a matrac? Most ennyiből, amit leírtál, nem lehet rájönni mi lehet a gond. Szervi baja nincsen?

Te mennyire vagy feszült miatta? Hogyan altatod? Nekem egy apróság segített a gyerekeimnél, nem gondoltam volna, hogy ennyi a baj...ha úgy aludtak el, hogy utána átraktam őket a kiságyba, akkor fél óra-óra múlva sírva ébredtek fel. Ha a kiságyban sikerült elaltatnom őket és onnan nem vettem ki, akkor több órát átaludtak egyhuzamban. De ez csak egy ötlet, ami nekünk jó volt, lehet hogy nektek nem az.


Kérdésedre válaszolva, nem, nem vagy szörnyeteg, próbáld ki hátha segítenek.


Üdv, én vagyok aki odafosta, hogy hagyja bőgni.

2022. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó.Ezt az előző hozzászólásodat te sem gondoltad komolyan.Egy normális anya ilyet nem csinál.🙄Ez a hozzászólásod mindjárt értelmesebb.
2022. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
15. Tehát te nem hagytad bőgni a gyerekeidet de másnak ezt ajánlod. Gratulálok!
2022. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
16, 17, ne vegyetek mindent annyira komolyan 😘 ahogy a Kérdező előadta a depressziós vagyok, nincs segítségem dumát, mégis mit vár, mit írnak neki? Ha ennyire szarul van a kialvatlanságtól, akkor tessék, ez a legegyszerűbb mód. Van az a pont, amikor már inkább hagyjuk sírni a babát, minthogy egy teljesen roncs, depressziós, beteg anyja legyen, az sokkal rosszabb a babának is. Ő maga írta, hogy ha így megy tovább, kórház lesz a vége... akkor ki lesz a gyerekkel, ha elvileg nincs segítsége?
2022. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el

2022. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Teljesen pontos napirendünk van, mindig ugyanakkor alszik, ugyanakkor megyünk sétálni, fürdeni stb.

Úgyhogy valószínűleg nem ez a probléma. Tápszeres a kezdetektől, de a lányaim is azok voltak, mégis 6 hetes koruktól átaludták az éjszakát utána mindig.


Sajnos párom kamionos, nagyon ritkán van itthon. Barátok nem nagyon vannak csak mikor éppen kedvük van szökőévben egyszer. Rokonaim nincsenek, apukám meghalt, anyukám és húgom külföldön vannak.

Úgyhogy túl sok lehetőségem nincs.

Szellőztetve mindig van, volt hogy nyitott ablaknál aludt, volt hogy magam mellé vettem (szerintem úgy még rosszabb volt)... Nem véletlenül vagyok tanácstalan. Már azon gondolkodtam, hogy egy neurológust is felkeresek, hátha mond valami okosat :(

2022. jan. 20. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!