Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora szörnyeteg...

Tényleg ekkora szörnyeteg vagyok, hogy gyógynövényes altatókkal próbálkozom?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kisfiam. Mindig borzalmas alvó volt, legkevesebbszer 2x keltem hozzá mikor újszülött volt. Ahogy nő, egyre rosszabb a helyzet, mert mindig van valami terítéken.

Ott tartunk, hogy 10-20 percenként kel, mert nem tud úgy helyezkedni, ahogy kényelmes neki és hisztizik, zeng az egész lakás. Egész éjjel ezt játsszuk már 1 hónapja.

Mivel egyedül vagyok és segítségem nincs, kezdek teljesen tönkremenni. Depressziós vagyok, fáj a gyomrom, sokszor a fejem is, szédülök, 2 hetente megfázom úgy le van gyengülve már az immunrendszerem a 7 hónapja tartó folyamatos kialvatlanság miatt.

Ha nem találok ki valamit sürgősen, kórház lesz a vége. Már majdnem minden ilyenkor szokásos dolgot kipróbáltam, vizet, cumit, hogy kiveszem a babafészket, velem alvást stb de semmi sem használ. És most próbálkozom mindenféle nyugtató gyógynövényes cuccokkal, tea, szirup, illóolaj amiket ugye lehet babáknak adni.


Egy közeli ismerősöm szerint én egy szar anya vagyok, meg le akarom szedálni a gyereket és majd fogyatékos lesz tőle...

Ha le akarnám szedálni, akkor adnék pálinkás kenyeret meg Xanaxot, attól biztosan aludna de örökké megkárosítanám.

De eszerint az ismerősöm szerint ez is kb ugyanaz.


Szerintetek tényleg?


2022. jan. 14. 10:33
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
A nappali alvása nemrég rendeződött egyébként. Mert eleinte ilyen 20 perceket aludt. Most van 2x30 perces és egy 1-1,5 órás alvása.
2022. jan. 20. 16:12
 22/22 anonim ***** válasza:
Elolvastad a linkelt cikket?
2022. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!