Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is rettentően félti a...

Más is rettentően félti a gyerekeit? Hogy tudnám ezt jobban kezelni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben bevonzom az ilyen sztorikat vagy tényleg brutál sok ilyen eset történik, ahol gyerekeket bántalmaznak mindenféle beteg állatok. Folyton fel dob a telefonom ehez hasonló híreket, történeteket, akár doku filmeket pedig sosem kerestem ilyesmire rá. Van két gyönyörű gyerekem és állandóan azon kattog az agyam hogy Isten ments ők ilyen dolgon menjenek keresztül, mert nem élnem túl ha bajok esik. Ha sétálunk a parkban, folyton figyelek nem e néz rájuk furán valaki. De még az is végig fut az agyamon hogy egy család taggal se akarom őket egyedül.
2022. jan. 20. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elég paramami vagyok, be kell valljam, pedig azt hittem, hogy nem így lesz. És az is igaz, hogy nekem is néha átfutnak szörnyű dolgok az agyamon...

De még nekem sem jut eszembe azt figyelni a parkban sétálva, hogy ki néz rá furcsa szemmel. Sőt a megbízható családtagjaimra rá is merem hagyni. Aki pedig nem megbízható, az sem azért az, mert bántaná a gyerekem, hanem csak arról van szó, hogy idős és/vagy beteg, esetleg nem ismeri kellően a fiam hogy nyugodt szívvel rá merjem hagyni.


Nálam inkább olyan dologban merül ki a paramamiság, pl hogy baromi forgalmas helyen lakunk, ezért nem engedem az utcán biciklizni. 3 éves dackorszakos.. rettegek hogy nem áll meg ha szólok, vagy ne adj isten egyszer csak legurul az autók közé a járdáról. Ésszel tudom, hogy túlféltés és látom, hogy nála sokkal kisebbek motorozgatnak a járdán a szülő pedig 10 méterrel utána. De én nem bízom ennyire a fiamban. Udvaron lehet biciklizni vagy a nagyszülőknél akik csendes, békés helyen laknak. De itt nálunk az utcán nem engedem.

2022. jan. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 mondjuk ennek a parkos dolognak van előzménye. Akkor még csak egy gyerekem volt, eszembe se jutott volna ilyesmi történik így rutinná vált dél előtt mindig egy nagy parkba jártunk ki ami a közelünkben van. Nap mint nap ott ült egy papa, nem tulajdonítottam különösebb figyelmet neki egyszer csak arra lettem figyelmes hogy nézi a gyerekem és rángatja a nadrágját fel kaptam és el szaladtunk. Sokkba voltam, de oda kellett volna menni és jól össze rugdosni
2022. jan. 21. 06:32
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

#13


Azért ez így más, ez sokat megmagyaráz. Így értem, hogy ez a félelmed honnan jött.


Én egy éve egy éjjel arra ébredtem hogy valaki dörömből az ablakon és rángatja az ajtót, a férjem éjszakás volt. Így egyedül voltam itthon a gyerekkel. Iszonyúan megijedtem. A férjem itt helyben rendőr. Azonnal hívtam, aki szerencsémre épp a közelben járt. Jöttek rögtön. Másfél perc alatt ideértek és elvezették. Egy részeg volt aki világát nem tudta, átküzdötte magát a zárt kapunk, majd az ajtón próbálkozott, azt hitte ott van ahova indult. Nem akart ártani csak épp azt se tudta melyik bolygón van. Egy éve volt már de azóta kényszeresen nézem este hogy be van-e zárva az ajtó. És ha éjjel valami furcsa zaj van akkor azonnal összerezzenek.

Igen az ilyenek nyomot hagynak.


12 voltam

2022. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Tehát messziről nézegette egy papa és ahelyett hogy elküldted volna pápát melegebb éghajlatra vagy rendőrt hívtál volna felkaptad a gyereket és elfutottál, holott nem jelentett veszélyt a gyerekre.

Ezt úgy írom hogy engem egy férfi akart behívni az autójába és anyukám egyből nekiesett és bejelentette a rendőrségen. Nem lehet örök életre rettegni, hanem be kell jelenteni mert így szabadon grasszál a perverz papa, már ha nem a tökét vakarta és csak te értetted félre.

2022. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!