Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor a gyerek a szülő keresztnevét kapja meg?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 13:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam volna, ha a fiam a párom keresztnevét kapja, de párom nagyon nem akarta ezt. Viszont tesóm a férje keresztnevét adta a kisfiának, így lett ő ilyen névvel a negyedik a csaladban.
2022. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha így döntenek, az ő dolguk. Szerintem szép gesztus, pláne ha sokáig visszavezethető.


Van aki második névként adja csak, szerintem azzal mindkét lehetőségnek teret enged és majd a gyerek felnőttként eldöntheti, hogy az apja és további felmenők nevét viseli vagy egy másikat.


Mi csavartunk rajta, csak a jelentésében egyezik a férjem és a kisfiunk keresztneve, ezt a férjem akarta így, én pedig nem tiltakoztam ellene

2022. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Fantáziátlan. Tényleg -tök jó, mikor szólnak, hogy Kati, s egyszerre öten jönnek, mert mindenkit ugyanúgy hívnak a családban.
2022. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!