Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a testvér kérdést...

Hogyan lehet a testvér kérdést könnyen, sértődés nélkül mondani, hogy fejezzék be?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a férjem munkatársainál és állandóan azt hajtották lehetne már testvére a gyerekünknek, már neki is mondogatták milyen jó lenne már kistesó igaz? stb. 5 éves és nem tervezünk többet, mert terhességem is nagyon bajom volt aztán 3 éjszakát nem aludtam végig, nekem ez egyszer elég volt. Nem ez az első eset, hogy valaki ennyire ezt magyarázta, de most ez hirtelen sok volt mikor 3-an hajták egyszerre, de én se akarom mondani, hogy fejezzék már be mert nem lesz és kész, mert kellemetlen helyzetet se akarok, de ez most nem sokon múlt, hogy visszafogjam magam.

#Egyke, gyerek, gyerekvàllalàs,
2022. jún. 5. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondjátok azt hogy nem lehet, szülés utáni komplikáció és akkor abba hagyják
2022. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Miert lenne kellemetlen helyzet? Legfeljebb neki, amikor szembesul vele hogy nem kene paros kabbal taposni az eletetekben.


Nem kell mindig mindenkivel a vegletekig kedvesnek lenni, 'jajcsaknehogymegsertodjon'. Ha zavar hogy belepofazik olyasmibe amihez semmi koze, mondd meg neki egyenesen: 'Jozsi / Mari, nem mintha lenne hozza kozotok, de Pistivel nem tervezunk tesot Janikanak. Amugy pogacsat kersz meg?'

2022. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"labbal
2022. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen megmondod, hogy fejezzék be a témát, a gyereknek pedig ne merészeljék még egyszer említeni. Ennyi. Neked van okod a sértődésre ennyi barom sudribunkó között, aki olyasmibe ugat bele, amihez semmi köze. Én már tökön rúgtam volna őket.
2022. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Feleségeik is hajtották nem csak a férfiak. Ott volt egy kisgyerek aki 1 óra hosszát el volt csendben az etetőszékben meg 2 órát a babakocsiban, enyém meg 2 percet nem ült nyugton sose, jóhogy ő akar másikat.
2022. jún. 5. 23:40
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Az eddigi valaszokbol mit ertettel meg?
2022. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindent, csak felvagyok még mindig húzva
2022. jún. 5. 23:51
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Figyi először is minden baba totál más. Van ismerősöm akinek a 2. Gyerek lett hisztérika, szóval ez a rész hülyeség, DE amúgy nyugodtan közöld, hogy nem akarsz 2. Gyereket szóval fejezzék be. Én nem akartam egyből házasság után, amikor kérdezték mindigazt szajkóztam majd ha éljen az ideje. Végül rájuk szóltam hogy igenis élni akarok előtte és nem úgy járni mint ők... egyből kussoltak😅 te elfogadod,hogy ők akartak kettőt ők fogadják el hogy te nem. De ha nem nyitod ki a szád akkor honnan tudnák hogy hagyjanak ezzel?
2022. jún. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Eljön az ideje akart lenni😅
2022. jún. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán értem. Te nem felnőtt vagy? A nem akarok másik gyereket-tol a b+ Juli,semmi kozod hozzá hogy kész e masik-ig igen széles a skála, csak képes vagy választ adni.
2022. jún. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!