Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a testvér kérdést...

Hogyan lehet a testvér kérdést könnyen, sértődés nélkül mondani, hogy fejezzék be?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a férjem munkatársainál és állandóan azt hajtották lehetne már testvére a gyerekünknek, már neki is mondogatták milyen jó lenne már kistesó igaz? stb. 5 éves és nem tervezünk többet, mert terhességem is nagyon bajom volt aztán 3 éjszakát nem aludtam végig, nekem ez egyszer elég volt. Nem ez az első eset, hogy valaki ennyire ezt magyarázta, de most ez hirtelen sok volt mikor 3-an hajták egyszerre, de én se akarom mondani, hogy fejezzék már be mert nem lesz és kész, mert kellemetlen helyzetet se akarok, de ez most nem sokon múlt, hogy visszafogjam magam.

#Egyke, gyerek, gyerekvàllalàs,
2022. jún. 5. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Nàlunk is a házasság után nyomták az elsőt.

Akkor is simán belekérdeztek, hogy hát baj van?


Hát nem, csak mi nem a gyerek miatt házasodtunk.



Ráadásul én már akartam, de a férjem nem volt kész még és az anyagiakat is helyre akartuk tenni…


Szóval összetett volt.


De egyszerűen senki nem tudta felfogni, hogy a házasság nem egyenlő azzal, hogy jön a gyerek…

2022. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

"A férjemmel eldöntöttük, hogy nem lesz több gyerekünk. Az okok csak ránk tartoznak, a döntésünk is, kérlek, tartsátok tiszteletben!"

Amúgy megértem, hogy felhúztad magad, engem pl kollégák azzal cseszegettek, hogy miért nem iszom alkoholt. Mintha ettől valami szerencsétlen lúzer lennék, még azt sem értették meg, hogy rosszul leszek tőle és nem is szeretem. Nem, nem melósok, értelmiségi csapat.

2022. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért kéne egyáltalán magyarázkodni emiatt? Meg kell mondani, hogy nem lesz és kész! Az meg, hogy ők erről mit gondolnak, hát sz*rd le! Nem ők élik a ti életetek.
2022. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!