Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett az, hogy 3-4...

Miért lett az, hogy 3-4 gyereket vállalni ciki?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 16:55
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom ez mitől lenne ciki. 3 gyereket szerettünk volna, annyi lett. Anyagilag is megtehetjük. Hol a gond? Aztán hogy szomszéd Piroska erről hogyan vélekedik, azt meg pont le💩. 💁 Itt, ahol élünk meg még CSOK se jár és társaik.
2022. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
81%

Nem ciki miért gondolod így?


Ami esetleg problémás az én szememben, hogy hogyan lehet ennyi gyereknek ugyan azt az érzelmi és anyagi támogatást megadni, mint mondjuk 1-2-nek úgy, hogy közben a szülőnek is legyen ‘saját élete’.


De ha ez valakinek megy az tök jó, semmi ciki nincs benne.

2022. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, én épp az ellenkezőjét tapasztalom, pl. ma a játszón is kb. egy senkinek érezhetted magad, ha 1 gyereked van. Annyit mindenki tud...pfff.
2022. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
85%
Sokféle ember van sokféle véleménnyel. Nem kell mindenkiét figyelembe venni, meg nem is lehet mindenkinek megfelelni. Szerintem nem ciki, drukkolok, hogy jó szülők legyetek, ha ez a vágyad, ezért kérdezted.
2022. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
91%

Én itt vettem észre, hogy pl valaki kiír egy kérdést, mert van valami problémája, és ehhez van 3 vagy több gyereke, akkor megjelenik pár idegbeteg vagy nem is tudom minek nevezni, és elkezd csok-ozni, meg minek szült, biztos csak a csok miatt stb.

Pont egy kérdés alatt volt nemrég, hogy írták is, hogy lassan ciki lesz 3 gyereket vállalni, mert jönnek az utálkozók.

2022. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, csak a magyar társadalom több, mint 90%-a nem engedheti meg magának anyagilag, hogy 3-4 gyereket megfelelő színvonalon neveljen fel.
2022. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
88%
Nem lett az.
2022. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki. Csak mindenki (azaz sokan) azzal jönnek hogy biztos a csok miatt.
2022. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
88%
Nem az. Nekünk eddig egy van, mégis sokan kérdezték már pár hetes korában, hogy mikor jön a következő.
2022. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
70%
3-as, na már 🤦‍♀️Most komolyan ez valami verseny, kinek mennyi gyereke van? Szerintem aki ezért lenéz másokat, az valamit igencsak kompenzál az életében az x gyerekszámmal.
2022. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!