Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett az, hogy 3-4...

Miért lett az, hogy 3-4 gyereket vállalni ciki?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 16:55
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

Én négyet szerettem volna és egy lett. A hármashoz csatlakozva inkább azt érzem, az egy gyerek nem gyerek (nyilván a saját szivfajdalmam is raerosit), sok helyen a családi jegy is 2 gyerek-2 felnőttnél kezdődik. Plusz az ismeretségi körben is van, aki nehezen tudja leplezni, mennyivel többnek tartja magát, mert neki kettő van, sokáig úgy is beszélt róluk, hogy A Kettő, pedig tudta, mit érzek ezzel kapcsolatban.

Mi amúgy öten vagyunk testvérek, egy-két beszolasra emlékszem gyerekkoromból, de szerettünk és szeretünk ennyien lenni.

2022. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
16%
Hát, a macskák, kutyák "fialnak" ennyit...
2022. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
30%

22-es te valami "childfree" frusztrált lehetsz, normális ember nem beszél így nőkről, akik több gyereket szülnek.

Kezeltesd magad, mert borzasztó mocskosak a gondolataid.

2022. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
20%
Semmilyen mocskos gondolatom nincs, csak értelmesebb lenne fákat ültetni gyerekpotyogtatás helyett. Egyébként meg jah, idegesítő hogy mindenhol vonyító kölyköket kell hallgatni, hogy elfoglalják a helyet mindenhol a babakocsisok, hogy minden kedvezmény a gyerekhullatóknak jár, stb, stb... Amúgy meg úgy tudom, nincs tiltva, ha valakinek ellenkező véleménye van a többséggel szemben.
2022. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
61%

Akkor te valami mazochista lehetsz, vagy miért a gyerekvállalás kategóriában sértegetsz másokat, hogy "fialnak, mint az állatok", és hasonlók?

Ha én utálom a pókokat, nem fogok pókos csoportokban trollkodni és szidni, hogy milyen undorítóak.

Végülis kellenek ilyenek is, úgyis túl van népesedve a Föld.

Amúgy meg a véleménynyilvánítás meg a sértegetés két külön kategória.

2022. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
71%
25. Jaj nem tudtad, hogy sok szuper életű gyerekmentes jár ide? Annyit utaznak és annyira jó az életük, hogy jobb dolguk nincs mint a gyerekesekkel foglalkozni. Nem kompenzálnak túl semmit, á dehogy. Nem kell velük foglalkozni, max nevetni rajtuk. Én remélem hogy a gyerekem mindig az ilyenek mellett ugrik seggest a strandon és a legszebb, hogy nem tehetnek ellene semmit :D
2022. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
67%
"boldog viadalt és sose hagyjon el benneteket a remény" ;)
2022. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
48%
24 te komolyan hülye vagy. Ha már ellenállhatatlan vágyat érzel ideokádni a frusztrált szarságaidat, legalább okosan tennéd. 🤣 Miféle helyet foglalnak a babakocsisok? Tudtommal a KRESZ egyelőre még nem nyilvánította járműnek a babakocsit, így nem veszünk részt vele forgalomban és parkolni se szoktunk vele. Ha a járdán toljuk és úgy nem férsz el mellettem, ha sietős a dolgod, akkor van meg van egy rossz hírem a kiterjedésedre vonatkozóan. ✋
2022. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
48%
27, mi boldogak vagyunk, mert mi nem kapunk agyérgörcsöt, hogy te utálod a gyerekeket, ellenben téged nagyon is idegesít más gyereke, ahogy te magad írtad. 😂
2022. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
48%
27. Oké várjuk a katasztrófát, amiről mindig károgtok, addig is boldogan élünk. Te meg ezt az időt azzal töltöd, hogy olyanokkal foglalkozol akiket gyűlölsz. De mi vagyunk a hülyék, igazad van :D
2022. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!