Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett az, hogy 3-4...

Miért lett az, hogy 3-4 gyereket vállalni ciki?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 16:55
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
17%
#30 a 27-válasz az első válaszom itt. (Ez a második) Ti lehet hogy elvagytok meg eléltek manapság, de ami a gyerekeitekre vár (elég hamar) azzal már nem foglalkoztok. Én ezt önzőségnek és felelőtlenségnek gondolom. De különösebben nem érdekel, én már nem fogok élni mire a gyerekeitek és az ő gyerekeik az életbenmaradásért fognak küzdeni. Mivel nem szaporodok nem fogja az utódaimra ez a teher nehezedni. Én nem útálkozni járok ide, az első kommentemmel sem minősítettem senkit, csak egy megjegyzés volt, nevetni szoktam ide járni. A felnőtt párkapcsolatok és a családi kapcsolatok után ez a legviccesebb kérdéseket kitermelő kategória :D
2022. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
29%
28, Na, hát te sem vagy az intelligencia csúcsa... Igenis elfoglalják pl.tömegközlekedési eszközökön a helyet, úgy, hogy moccanni sem lehet tőlük. Persze mindezt a csúcsforgalomban kell, és nagyjából 2-3 megállóra max, amit le is gyalogolhatna... A járdák meg nem mindenhol olyan szélesek, hogy akár 2 ember is normálisan elférjen, nem minden járda olyan, mint a nagykörúton.
2022. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

31. És ezt honnan tudod? Kinyílt a harmadik szemed? Persze aggódunk mi vár rájuk, de azért nem vállalni jaj mi lesz egy kifogás. Tök oké, hogy neked nincs, nem kell mindenkinek, de süt rólad a rosszindulat. Neked nincs is aki csinálna, igaz? :)


32. Ennyi erővel minden utas elfoglal helyet a másiktól. Ez a kedvenc érvem, hogy csúcsidőben. Miért szerinted orvoshoz, bármilyen foglalkozásra mikor kell menni? Jó nyilván nem tudod. Ha te nem férsz el a babakocsitól ideje lenne neked is 2-3 megállót gyalogolni.

2022. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
81%
Azért egy átlag utas szélessége nem akkora, mint egy babakocsié, hagyjuk már. Akkor sem fogom megérteni, miért szállnak tömegközlekedésre, ahol mindenkit csak idegesítenek, és a gyereknek sem hiszem, hogy kánaán a dolog, mert úgy bömböl, mint 5 pár bagzó macska. Az én súlyom meg, ha már ennyire ezzel jössz folyton, megnyugtatlak, a 45kg-ot sem éri el, úgyhogy ha nagyon át akarom verekedni magam rajtuk sikerül... de ha ne adj isten kicsit nekik mersz menni, nekik áll feljebb.
2022. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
48%

Az egy teljesen természetes ösztön, hogy az ember vágyik az utódokra.

De nyilván az emberiség 99,9 %-ával van a gond, akinek gyereke van, és ők a nem normálisak.

Azzal ne gyere, hogy Afrika meg Ázsia, ott minek szülnek, mivel arról nem mi tehetünk, hogy korrupt az összes kormányuk, vezetőik, ahhoz mi kis emberek vagyunk.

Azt légyszi ne add be, hogy te annyira felelősen gondolkodsz a meg nem született utódért, hogy eleve meg sem szülöd, mert annyira érdekel a sorsa, mivel eleve utálod a gyerekeket.

Enyhe paradoxon...


A tömegközlekedésen is jó, hogy pont a babakocsi zavar.

Hidd el, nem jókedveléből megy az ember busszal babakocsival, én még nem voltam így, de nem kis tortúra lehet, te nem mentél még pl bőrönddel sehova gondolom.

2022. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
81%
Persze, nyilván, minden gyerekmentes kőgazdag. Nem. A kocsi épp folyamatban van, ha már így érdekel. Egyébként meg speciel én nem 2-3 megállót megyek a csúcsidőszak kellős közepén.
2022. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Azért szállnak fel, mert hozzád hasonlóan el akarnak jutni A-ból B-be, és megfizették a viteldíjat, ami feljogosítja őket, hogy a közösségi közlekedést igénybevegyék. Arról nem is beszélve, hogy én a babakocsival mindig a babakocsi számára fenntartott helyre állok, ami ugye a kiírás szerint is, és az utazási szabályzat szerint is a babakocsival és kerekesszékkel közlekedők számára van fenntartva. Tehát ha utasként odaállsz, és felszáll egy jogosult, akkor át kell adnod a helyet. Az, hogy ez téged zavar, az egyéni szociális probléma, gondolom a mozgássérült parkolót is igazságtalannak érzed, de ettől oda is csak akkor állhatsz be, ha jogosult vagy. Szóval nem vesz el itt tőled senki semmilyen helyet, csak elfoglalja a számára fenntartottat, ahol addig esetleg te jogosulatlanul álltál.
2022. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 45 kiló, mi? Azt is tedd hozzá, hogy ez csak a fejed súlya. 🤣 A tömegközlekedési járműveken a babakocsis rész a babakocsisoknak van fenntartva, téged az mit zavar, hogy -jogosan-ők használják? A kerekesszékest is lerugdalnád a buszról, mert a helyet foglalja és különben is, minek száll buszra? Van baj…
2022. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
18%
38. 45 kg, de mindig neki megy a babakocsinak. Általában a 145 kilósok szoktak, de ő nem fér el. Persze :D lehet ha fogyna kicsit, a baba is jönne és nem kéne túlkompenzálnia.
2022. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, a fene se kompenzál túl, isten mentsen a gyerektől. Szimplán idegesítenek a vonyító kölkek a vérmamijukkal együtt, akik azt hiszik előjogok illetik meg őket, mert kipottyantottak x számú gyereket. És elhihetitek, nem én vagyok az egyedüli, akit zavar, hogy a tömött közlekedési eszközre felszállnak a hatalmas babakocsijukkal, amikor már eleve alig lehet moccanni nélkülük is, mindezt kb 2-3 megálló miatt.
2022. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!