Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett az, hogy 3-4...

Miért lett az, hogy 3-4 gyereket vállalni ciki?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 16:55
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
48%
40. És még sem tehetsz ellene semmit :D és annyira idegesítenek a vérmamii, hogy szabadidődet ezzel töltöd? Te az a fura fazon vagy, aki tátott szájjal áll az óvoda előtt és bámulja a gyerekeket, igaz? Amúgy süt az irigység rólad. Nagyon vicces a vergődésed.
2022. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
48%

Akkor panaszold be, hogy téged zavarnak a babakocsik!


Különben meg minden jármű úgy van kialakítva, hogy rögtön ajtóval szemben van az erre fenntartott rész. Másik ajtókon fel se bírnak szállni babakocsival.

De spórolj még kicsit autóra, ne kelljen már ilyen viszontagságokon keresztül menned a babakocsisok miatt! 🤣🤣🤣

2022. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
48%
Ha ekkora fasza gyereknek érzed magad, akkor ne csak itt éld ki magad a virtuális térben, hanem menj ki egy játszóra és ott add elő magad az anyukáknak. Hu, de megnéznélek 🤣
2022. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
48%
Meg a buszon is, mikor lökdösnek a babakocsival, remélem, ki szoktad kérni magadnak, nem csak magadban fortyogsz! 🤣
2022. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
66%
Engem amúgy szórakoztat, hogy lehet valaki ekkora idióta. Gyűlöli a gyerekeket meg az anyukákat, de ide jár ebbe a kategóriába szét oltani magát. Hát, erre mondják irodalmi stílusban, hogy tátott szájjal szalad a f@szerdőbe 🤣
2022. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
67%
#45 látom jól elbeszélgetsz itt magaddal. Te is kompenzálni próbálsz valamit úgy látom :) Nem, én nem az a válaszoló vagyok akivel eddig elvitázgattál, de pont ugyan úgy vergődsz most mint ő.
2022. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
24%

Nem magában beszélget, mert hárman is hozzászóltunk 4 zölddel.

Te meg 3-mal vergődsz itt gyerekvállalás témában. 😂

2022. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
48%

Ne kamuzz már, mert te írtad a buszos kommenteket mind, és az utolsó mind erről szólt.

Van baj, nem kevés 😅😅

2022. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
74%

Egy buszos kommentet én irtam aki egyébként a tizenvalahányas negyedik gyerekét váró válaszoló. Ez volt a második hozzászólásom, illetve most ez a harmadik. Csak azért jegyeztem meg, mert úgy éreztem nem tiszta, hogy a buszon én nem veszem el senki helyét, teljes jogú utazó vagyok fizetett jeggyel a számomra kijelölt helyen babakocsival.

Ettől függetlenül nem tudom mire vélni ezt a harcot, nekem eszembe sem jutna ilyen gyermekmentes kérdésekhez hozzászólni, hogy miért gondolom, hogy jobb az életünk attól, hogy vannak gyerekeink. Bár tény, hogy van saját, boldog életem.

2022. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
81%
Nah irigység az bennem, az tény. Mert igazságtalan ez a rengeteg kedvezmény, amit kaptok, hogy már adót sem kell konkrétan fizetnetek, nem beszélve a rengeteg plusz szabadnapról.
2022. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!