Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lett az, hogy 3-4...

Miért lett az, hogy 3-4 gyereket vállalni ciki?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 16:55
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a csok miatt. De amúgy aki megteheti és bírja miért ne? Nekünk egy van, imádom, de pont elég. De a kampány, hogy legyen második idegőrlő. Mindenki annyit vállaljon amennyit akar és tud.
2022. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk most jön a negyedik. Mind tervezett, closty-s gyerek, ennyit szerettünk volna eredetileg is. Mindenki első kérdése, hogy "becsúszott"? Aztán pedig de jó, mostmár nem fizetsz majd adót, meg ilyenek, mivel házunk, kocsink van, így az ilyen csokos beszólásokat nem kapjuk meg, de nyilván sokakban, akik megszólják a több gyerekeseket, a családtámogatások a nagy tüske. Aki közelről ismer minket, az örül, és szerintük jó helyre jön. De tény, hogy a férjem is azt mondta, ezt minél később osszuk meg, mert kapni fogjuk a beszólásokat rendesen.
2022. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
85%

Mert regebben szinte csak a csorok szultek tobb gyereket. A gazdagok tanultak egyetemen,foiskolan,meg utaztak stb. Vagy aki aluliskolazott volt ,ott nem divik a fogamzasgatlas es szultek rakatra.

Most mar valtozott a helyzet. Sok ertelmisegi csaladban van 3-4 gyerek,de a 90 es evekbe nem igy volt.

2022. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 NTBS ***** válasza:
78%
Nem ciki, csak vannak rosszindulatú emberek.
2022. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
0%
ki mondta neked hogy ciki vagy honnan vetted?
2022. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az
2022. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
62%
csak itt szokás a 3 gyerekesekre fujogni mert CSOK stb miközben lehet hogy 3 gyerek mår felnőtt vagy 2 felnött koru 1 meg kiskoru .
2022. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem zavar, hogy tenyészkancának tartanak
2022. jún. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
35%
Senki nem tartja "tenyészkancának", inkább az ilyeneket, mint te, degeneráltnak.
2022. jún. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csodálom azokat a szülőket, akik 3-4 gyereket nevelnek (természetesen láthatóan jó anyagi körülmények között), mert borzasztó nehéz logisztikázás lehet ennyi gyerekkel. Én alapvetően szeretnék 3 gyermeket, de egyelőre a havi bevételeink max. kettőt engednek meg, akiket tudunk taníttatni is rendesen. Ha később még jobban tudnánk növelni a bevételeket, biztosan elgondolkodunk majd a harmadikon. :) Úgyhogy szerintem nem ciki, szép a nagy család, ha van a gyerekekre pénz, türelem, idő, normális nevelés.
2022. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!