Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy ne posztoljá...

Mit tehetek, hogy ne posztolják ki facebookra és más oldalakra a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Én a gyerekeimről semmit nem posztolok, sehogyan (a fejüket se takarom ki, egyszerűen sehogy nem rakom ki őket semmilyen közösségi oldalra).


A gyerekem apjának a gyerekeim a borítóképe, amit már vagy 2 éve nem változtatott meg, ő nem nagyon posztol róluk, maximum a Napjába.


A gyerekeim mostohaanyja folyamatosan tett ki képeket a gyerekeimről, amikor náluk voltak. Egyszer félrehívtam, megbeszéltem vele ezt, ő nem rakott ki semmit azóta egy családi fotón kívül, amit előre megbeszélt velem.


De a gyerekeim mostohaanyjának a mostohaapja és az anyja folyamatosan rak ki képeket, videókat a gyerekeimről. Már többször is szóltam (a mostohaanyának, a gyerekeim apjának és a mostohaanya családtagjainak), hogy fejezzék be ezeket a posztolgatásokat, főleg fürdős, medencézős képeket felejtsék el. A gyerekeim apjának a véleménye az, hogy ezzel nem ártanak a gyerekeimnek. Valóban nem, amikor 3 000+ ismerőssel és nyilvános profillal rendelkező facebook oldalra kirakják a gyerekeimet fürdés közben úgy, hogy a kis dolgaik látszanak, úgy tényleg nem ártanak. Főleg hogy a mostohaanya mostohaapja bejelöl minden jött-ment embert, akivel valaha életében 2 szónál többet váltott és visszajelöl minden ismeretlen embert, az emberek 3/4-éről azt se tudja, hogy ki az miaz, de visszajelöli.


Többször szóltam a két "öregnek", hogy fejezzék be, először szépen megkértem őket, másodjára is szép hangnemben elmondtam nekik, hogy miért nem szeretném, ha kiposztolnák a gyerekeimet, harmadjára (amikor volt a fürdős videó) utasítottam a papit, hogy azonnal vegyen le minden képet, akkor a válasz az lett, hogy letiltott.


2022. júl. 11. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az 5-ös és 6-os kommentre írta.
2022. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A facebookon jelentettem és nem szedi le.
2022. júl. 11. 18:46
 13/19 A kérdező kommentje:

10-es: igen, nekem is ezt írja.

De sokan fújják a hülyeséget. He ilyen egyszerű lenne képet töröltetni, akkor sok embernek nem lenne fent egy képe sem.

2022. júl. 11. 18:48
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Ügyvéddel írass nekik egy felszólító levelet.
2022. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

1-kérd meg szépen szóban

2-kérd meg határozottan írásban

3-írass levelet egy ügyvéddel

4-jelentsd fel a rendőrségen

2022. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy annyiban hagyd.

Ez meg hogy letilt, mi ez, óvodás vénember létére?!

Mondd meg a lányuknak, hogy vagy beszél velük, vagy ügyvédhez/rendőrséghez fordulsz.


Ez az 5-6 kommentelő ez a szokásos beszólogató, senki ne vegye figyelembe.

2022. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiába beszélsz nekik ha lepereg róluk.ők megtehetik hogy le tiltanak úgy hogy te ne lásd mit posztolnak ki ,és akkor is tudnak képet posztolni az engedélyed nélkül csak te azt nem fogod látni.
2022. júl. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Facebook-on is kiirtad ugyan ezt a kerdest amire egy szakkepzett ugyved valaszolt. Mint kiderult a te oldaladon is van a gyerekrol 3 foto es az ugyved elmondta hogy szamara nem tul korrekt koveteles az apaval szemben mikozben Te is ugyan ugy megteszed . De szemelyes velemenye mellett hogy szerinte ez inkorrekt elmondta a torvenyes oldalat is hogy mit tehetne. Kerdesem az hogy most minden hova kifogod ezt irogatni? Ha egy ugyvednek nem hiszel akkor itt a gyakori kerdeseken keresel megerositest vagy mi?
2022. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem írtam ki kérdést sehova ezen az oldalon kívül, főleg nem facebookra.

És itt nem is a gyerek apjáról van szó.

2022. júl. 15. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!