Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekeskent megerted azt,...

Gyerekeskent megerted azt, aki nem akar gyereket vallalni?

Figyelt kérdés
Vagy annyira szeretsz szulo lenni, hogy nem erted, hogy valaki hogy maradhat ki ebbol?
2022. nov. 1. 21:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem. Mindenki maga dönti el, hogyan éli az életét, semmi közöm hozzá. Amúgy sem mindenki való szülőnek. Szeretek szülő lenni, ezt szerettem volna, de ha úgy hozta volna az élet, hogy nem lehetett volna gyerekem, azt sem bántam volna.
2022. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megértem.
2022. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Úgy értettem meg őket igazán.
2022. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
Megértem. 30 évesen szültem. 27 évesen, ha nem jött meg időben, az ablakon ugrottam volna ki. Szóval emlékszem még, hogy milyen, amikor egy porcikám se kívánja. Az, hogy később akartam, az már más, de maradhattam volna úgy is, azokkal a gondolatokkal, amikkel nem tudtam felfogni, hogy mi a jó benne. Imádom a gyerekeimet, így érzem magam boldognak, hogy családom van. Mégse tudnám megérvelni, hogy személy szerint ez nekem miért is olyan jó.
2022. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Attól, mert én más döntéseket hoztam az életemben meg másra vágytam, még teljesen érthetem mások gondolatait, érzéseit. Képes vagyok az empátiára is és az értő gondolkodásra is, szóval teljesen értem, ha valaki akár tudatosan, akár csak a vágy hiánya miatt, de nem vállal gyereket. Ahogy sok más hasonló kaliberű, de enyémtől eltérő vélemény és döntés esetében is képes vagyok megérteni az okokat.
2022. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
19%

A megértés erős kifejezés. Eleve azt nem értem meg,hogy mit keresnek ebben a kategóriában.


Válaszolnál rá,kérdező értelmesen?


Másodsorban egy másik világból valónak tartom őket. Afféle párhuzamos univerzumban élnek a gyerekesek mellett.


Én nem kezdem egy ilyen kérdésnél a saját családos életemet szidni,becsmérelni,vagy nem kezdek el panaszkodni,mint sokan mások.

Igazából majdnem mindent megtehetek gyerekkel az oldalamon, mint amit még gyerektekenül megtehettem. Nem érzem hátránynak. Sőt.

2022. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

7.

Szerintem ez a kérdés pont nem rosszindulatú.

A másik, hogy semmi gond nincs vele, ha leírják a nehézségeket. Te se állítsd be azt, hogy semmi nem változik. Dehogynem, sőt igen, minden nehezebb, de hát ez ezzel jár. Ahogy az is, ha veszel egy kutyát, autót stb., csak itt sokkal több a teendő. És én megértem, ha valaki nem érez erre vágyat, akkor nem vállalja, mert annak nem lenne jó vége. És nem, nem mindent tudok velük is megcsinálni. Kimaradt sokáig az éjszakai fürdőzés a Balatonban, nem pattanhatunk fel a motorra és mehetünk csak úgy el, a munkámban sem tudok annyit beleadni, mint előtte stb. Helyette vannak más dolgok, amiket élvezek velük, de más nem biztos, hogy ezeket a dolgokat fel akarnák áldozni

2022. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
24%

Ki írt itt rosszindulatról?


Én csak nem értek sok dolgot. Ezért kérdeztem.

Szerintem a kérdező értelmes,tud majd válaszolni.

Én eljárok mindenhova,a férjem is,ahova akar. Nem vagyunk korlátozva. Most voltam Hiperkarma koncerten. Mert miért ne. És auti gyerekem van,nem is egyszerű eset. Mégse szidok senkit és semmit :)

2022. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, johetnek meg!


#6-os valaszolo, nem tudom, nekem vannak gyerekeim. Valoban nem rosszindulatbol tettem fel a kerdest, hanem kivancsisagbol. Mostanaban el szoktam toprengeni olyanokon, hogy vajon lennek-e olyan boldog, ha nem jottek volna ossze a gyerekeim.

2022. nov. 1. 21:46
 10/40 babyboom567 ***** válasza:
92%
Én megértem őket,mert a gyereknevelés egy kőkemény 0/24es meló,ünnep,és szabadnap nélkül.És egyben sajnálom is őket,mert az a szeretet és a viszont szeretet amit a gyereked felé érzel,és amit ő ad,az soha senkitől sem fogod érezni/kapni.De mivel sosem érezték, ez nem hiányzik neki.
2022. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!