Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekeskent megerted azt,...

Gyerekeskent megerted azt, aki nem akar gyereket vallalni?

Figyelt kérdés
Vagy annyira szeretsz szulo lenni, hogy nem erted, hogy valaki hogy maradhat ki ebbol?
2022. nov. 1. 21:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első babámat várom. Teljesen meg értem. Mindenkinek joga van a szíve szerint cselekedni! Aki ezt bírálja, először magába nézzen. Semmit nem változtat egy embert nem ez alapján ítélünk meg.
2022. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Megértem. Mert minden érmének két oldala van. Szülőnek lenni nem csupa móka és kacagás meg boldogság, ahogy azt sokszor próbálják beadagolni az embernek. Hanem kőkemény munka is. Állandó fáradtság, rengeteg idő, energia, pénz, sokkal kevesebb idő jut magadra, a kapcsolatodra, a hobbijaidra, a baráti körödre, és persze a szexuális életed sem lesz éppen jobb.


Úgyhogy ezt mindenki mérlegelje saját maga, hogy a saját élete hogy lenne jobb.

2022. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy megértem-e vagy sem, hanem hogy elfogadom-e, hogy vannak más utak is és nem csak az enyém az egyetlen jó. És igen, teljesen elfogadom, nem gondolom, hogy ami nekem jó vagy engem boldoggá tesz, az ugyanúgy boldoggá tesz mindenki mást.
2022. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
83%

En megértem.

2 gyerekem van, 3 és 1 évesek.

De ha tudtam volna, hogy ez ilyen nehéz, lehet maradtam volna gyerektelen. Pedig imadom, szeretem őket. De az egeszségem megy rájuk lassan

2022. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

24-es, köszönöm a választ. Én egy gyerekes apuka vagyok, és már ez is rohadtul kemény, alig bírjuk.

És akkor tudod mit imádok? Hogy jönnek a kérdések, hogy mikor lesz testvér. Mert egy gyerek nem gyerek, meg testvér kell.

Hát addig ne vegyenek levegőt az ilyenek! Nem fogom végképp tönkretenni sem magamat, sem a páromat, sem a gyerekünket. Ennyit bírunk (éppenhogy), úgyhogy egynél megállunk.

2022. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
95%

Persze, mindenkinek szíve joga ebben dönteni. Semmivel nem tartok valakit jobb embernek, csak mert van gyereke.

Az olyanokat nem bírom, akik mostanában rászabadultak erre a kategóriára, és minden kérdés alá beírják, hogy milyen jó, hogy nekik bezzeg nincs gyerekük. Ok, kit érdekel?

2022. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
30%

Le lehet pontozni, de továbbra is azt mondom, hogy kb. 1000-ből egy, akinek azért nincs gyereke, mert tudatosan így döntött.

Inkább olyanok vannak, akik állítják, hogy ők nem akartak gyereket, közben meg egyszerűen így alakult az életük.

Ex-főnökasszonyom elvált, 40 évesen teleplakátolta az irodát a barátnőinek a kisbabáival. De ő nem akart gyereket. Persze, mert nem volt egy férfi, aki csinált volna neki. De végtelenül gyűlölt érte, amikor kiderült, hogy terhes vagyok.

Másik kolléganőm, az ostoba, 28 évesen összejött egy elvált, háromgyerekes férfival. Naná, hogy a pasi már nem akart gyereket. Persze ők ezt "megbeszélték", de a nő rettenetesen gyűlölt mindenkit, akinek van gyereke. Meg állította, hogy mindenki csak az állami támogatások miatt vállalt gyereket, el sem tudta képzelni, hogy valaki azért vállalt gyereket, mert mondjuk szereti a gyerekeket?

Szóval mutass már nekem egy olyan nőt, aki tényleg nem akart gyereket. És nem csak azért nem lett neki, mert csak elcseszett párkapcsolatai voltak, vagy esetleg kiderült, hogy meddő.

2022. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
27, a tesom. O tenyleg nem akar, es nem is lesz neki. Pedig nagyon ert a gyerekekhez, kisgyermeknevelo vegzettsege is van, es az en gyerekeimet is imadja, rengeteget foglalkozik veluk. A parja is benne lett volna, hogy vallaljanak gyereket. O nem akar, mert tul nagy felelossegnek erzi, illetve extrem modon fel a szulestol valami miatt nagyon regota. De o mar egeszen fiatalon mondta, hogy nem akar gyereket, es ez azota sem valtozott.
2022. nov. 2. 21:33
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
És hány éves? Ilyet én is láttam már, aztán mégis meggondolta magát. Persze lehet, hogy ő nem fogja, de akkor ő az 1000-ből egy.
2022. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
3%

27-es kommentjében tényleg van valami. Nekünk is van ilyen nem egy a távolabbi baráti körben. 37 éves csaj, hogy hát ő amúgy nem is akar gyereket, meg jól elvan egyedül. Azt közben rendszeresen totálkárra issza magát, tavaly meg még azért nem jött össze egy 40 éves hapsival, mert annak már volt két gyereke, ezért nem is akart már többet.

Szóval ja, biztos vannak nők, akik tényleg nem akarnak gyereket. De sokkal több az olyan, akinek nem jött össze. Vagy egészségügyi okok miatt, vagy mert rosszul választott férfiakat, vagy mert nem csinált neki senki.

2022. nov. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!