Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, van itt olyan,...

Anyukák, van itt olyan, akinek van, hogy még enni sincs ideje napközben?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Valamit rosszul csinálsz...
2022. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. :)
2022. nov. 8. 17:10
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Én sokszor kaptam ezen magam, mikor az ikrek kicsik voltak.

Az első időkben a napon a fejés etetés sterilizálás pelus csere és a nagyobb lányommal való teendőkből állt.Volt hogy fektetés után jutott eszembe h 3 pogácsa van bennem egész nap (nem is csoda hogy alig volt tejem)

Muszáj volt változtatnom fix napirendhez alkalmazkodnom és szoktatnom a kicsiket.

Ez megoldást jelentett. Na meg a rutin és találékonyság (volt h még tartottam a cumisüvegeket addig szívószállal ettem a levest 😅)

Túléltük.

A babák is megtanultak várni. Többnyire 😅

2022. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
A nagyobbik gyerekem kisebb korában velem is előfordult. A kisebbikkel sokkal könnyebb volt, más volt babaként.
2022. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
2 gyerekem van, mini korkülönbséggel. Na ilyen sosem volt
2022. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nincs. Ha nem eszem, szedulok es faj a fejem, igy eselyem sincs elfelejteni. Akarmi van, eszek es kesz, kulonben nem tudom ellatni a gyereket se.
2022. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Ha 6 óránál több a munkaidőd, akkor kötelesek szünetet biztosítani. Inkább keress másik munkahelyet, nagyon egészségtelen egész nap éhezni.
2022. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

El sem tudom képzelni, hogy hogy lehet ilyen.


Olyan már volt nem 1x, hogy hidegen ittam a kávét. Ez gyakran megesik.

De higy ne egyek, erre sosem volt példa

2022. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Van aki "elfelejt enni". Hülyén hangzik, de van ilyen pl sógornőm. Gyerek előtt is ilyen volt, ha sok a dolga (baba mellett bizony akad elég tennivaló) eszébe sem jut leülni enni, csak mint a hármas válaszoló, este észbekap, hogy nem evett (nappal tényleg eszébe sem jut, hogy enni kéne). Nekem időre kell ennem, mert szórakozik a cukrom és magadott mennyiséget. Nem tehetem meg, hogy engedem leesni vagy épp ellenkezőleg: tűzoltáképp bekapok valami olyat, ami felnyomja (IR). De ettem úgy, hogy a kezembe a gyerek, vagy rámvolt kötve kendőben... Volt hogy sétáltam vele, mert nyűgös volt, egyik kezemben a gyerek, a másikban a kaja 😂
2022. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, miért ne lenne. Én voltam bébiszitter egy családnál, gyerekek 10 hónapos, 2 és 4 évesek voltak. Simán ettem velük. Nekem csak egy gyerekem van, 1 gyerek mellett lehet enni, akkor is ha éppen az öledben van.
2022. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!