Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, van itt olyan,...

Anyukák, van itt olyan, akinek van, hogy még enni sincs ideje napközben?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

Ebben egy nagy adag martikodas is van, hogy jajj nincs ido enni.

De, van, az, hogy te nem eszel, hanem inkabb mast csinalsz, egyeni problema.

2022. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem rólam van szó. 🤦🏻‍♀️


Sógornőmről van szó. Én nem tudom, nekem nincs gyerekem.

2022. nov. 8. 18:22
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt olyan hogy elfelejtettem és csak valamikor délután jutott eszembe.Nyilván nagy adag tapasztalatlanság is volt az oka, hogy,,volt mikor nem volt időm enni se".

Nem fikázni kell a másikat ha rokon hanem rávezetni normálisan, hogy hogyan működhetne.Persze ha jó a kapcsolat.

2022. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Én van, hogy elfelejtem van hogy mérlegelnem kell, most eszem,alszom vagy fürdök és sokszor ilyenkor az alvás nyer. Régen is ha belemerultem valamibe képes voltam elfelejteni az evést.
2022. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem az, hogy nincs időm. Csak előbb még gyorsan kiteregetek. Meg gyorsan tisztába teszem. Most sír, akkor megszoptatom, de aztán tényleg enni fogok. Fél órát szopik, belealszik. Próbálom letenni, nem lehet, felébred, újra cici. Oké, nem teszem le ríni, biztos gyorsabban visszaalszik így. Másodszorra sikerül letenni. Kisomfordálok, de már pisilni kell. Végre kijutok a konyhába, megkenek egy kenyeret, első harapás, és akkor hallom a babaszoba felől, hogy nyeeeee...


Szóval inkább az a gond, az én tapasztalatom szerint, hogy mindig van, ami fontosabbnak túnik az adott pillanatban.

2022. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

El sem olvastam a válaszokat. Nekem a kislányom alvás közben sem tudtam letenni pár hetesen, mert rögtön felkelt. Pár hét ilyen volt, aztán találtunk megoldást.


Első gyerekkel olyan lehetetlennek tűnt volna, ha valaki ezt mondja, vele nehéz volt elképzelni, hogy pisilni is úgy tudok, hogy hátha kibír 30 mp-et, hogy nem ordít. Második gyereknél megtapasztaltam.. hálistennek nem volt kicsi a korkülönbség.


Egyébként refluxos, allergiás baba, volt épp elég baja......

2022. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
Férjem itthon volt velem, így mindig csinált nekem kaját. Ha nem lett volna, megoldottam volna máshogy, mert imádok enni. Egész nap azon jár az eszem, hogy mikor lesz a következő étkezés 😋😋 szerencsére nem látszik rajtam.
2022. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%

Én egy darabig csináltam ezt az időből való kifutósdit, hogy amíg éppen kicsit elvolt vagy épp elaludt a gyerek elindultam, hogy na akkor eszek valamit… de előtte még gyorsan ki-be pakoltam a mosogatógépet, akkor nosza pont lejárt a mosógép is, akkor azt is kiszedtem, gyorsan kitisztítani a szárítógép szűrőit, na ott is van egy kávéfolt akkor azt letörölni, na még dobjunk be egy másik mosást és

mire odaértem volna, hogy na akkor most evés már ordított is a gyerek. Már leszoktam erről, ha fene fenét eszik is előbb eszek, minden más megvár, de kóvályogjon a nyavalya éhesen.

2022. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Idő volt, de kevesebb. Előtte leültem szépen kényelmesen enni, kajakölteményeket varázsoltam. Főleg a reggeli volt szent. Baba után ilyen nemmvolt, állva bekaptam pár falatot, vagy épp ragcsáltam valamit ami hirtelen a kezembe került. A férjem főzött az első két hétben amíg itthon volt, addig ettem rendesen. Utána kettesben voltam a kicsivel reggel nyolctól este nyolcig, és napi 10-12 óra szoptatás és egy magamra kötött baba mellett elég nehéz volt egy vasárlast, főzést, meg minden mást egyedül megoldani, így nálam is inkább az alvás nyert ha választani kellett az evés, fürdés, alvás között. Utána már jobban ment, fél év alatt a baba és én is belejöttünk, lett rendszer az életünkben.
2022. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Rajtam az segített, mikor elkezdtük a hozzátáplálást blw stílusban. Míg a baba evett, én is ettem. Plàne mikor már ült, elnyammogott az etetőszékben jó ideig, addig főzni is tudtam.
2022. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!