Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miképp döntenél ebben az esetben?

Miképp döntenél ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy elméleti a kérdés, így talán elkerülhető a személyeskedés.

Valamint nincs olyan opciód, hogy fizess, mert nem vagy 3 diplomás bankár-bróker-gyémántkereskedő.


Válni akarsz. A párod közli, hogy rendben, de válassz!


A.: Nála marad a gyerek, és lemondasz minden jogodról, beleértve a láthatást is!

B.: Beleállsz. Rendesen válóper, ügyvéd, meg minden. Viszont ebben az esetben kéred vissza a pénzt, amit a családtagod kapott. Pl.: tesód a vállalkozására, vagy szüleid a hitelükre. Ez esetben a tesód cége csődbe jut, a szüleid meg bukják a lakást, mert bedől a hitelük, és vagy az utca, vagy hozzád költöznek.

C.: Elmész lefeküdni. Majd holnaptól soha többé elé nem hozod ezt, és okos leszel.



2022. dec. 30. 18:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Te a pasi vagy a nő vagy a sztoriba ? Mert azért egy nő tuti nem mond le a gyerekéről, szerintem egy apa se de azért az más, ilyen egyszerűen nincs mint opció számomra mint nő szóval marad kettő.

Az hogy ilyen hülyék voltatok ugy, hogy egyikötöknek se tűnt fel, hogy ez a személy csak magához akart láncolni a pénzel hát ez a ti saratok. Szerintem azért ez egy elég nagy butaság nekem nagyon abszurd, igy ezzel nem tudok mit kezdeni.

Az utolso opcióba, hogy oda raktad ezt az okos leszel dolgot ez tök taszító számomra … mert, hogy ez attól függ mi a helyzet én tudnék valakivel egy fedél alatt élni, hogy már nem vagyok szerelmes és nem szexszelünk gondolom megerőszakolni nem fog 🤷‍♀️még jopofizni se kell ugy tekintenék rá mint egy lakótársra, ha ennyi pénz van gondolom a házba is elfértek ugy, hogy ne nagyon zavarjátok egymást… masok egy kis lukba is együtt élnek úgy, hogy rühellik egymást ez persze nem jó de ez van. Míg a gyerekek felnőnek dolgoznék gyűjtögetnék és, ha eddig nem majd most a saját lábamra állnék szóval nekem a c válasz lenne az egyetlen amivel tudnék valamit kezdeni.

Na persze az se mind1, hogy miért akarsz válni szimplán sértetség mert megcsalt? Mert akkor marad a c nem kell attól még házas életet élni mert ott laksz. Na de ha neked van szeretőd gondolom te nem tudsz lemondani róla szóval nálad igy a c nem nagyon játszik.

2022. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A kérdező a férj, ez nem is kérdés. A hozzászólásaiból lejön.
2022. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én azt hittem a nő :D
2022. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
92%
#22 a kérdező egy incel a felnőtt párkapcsolatokból 😉
2022. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

B, nem vagyok egy aranylánc, amit a rokonaim elzálogosíthatnak, hogy ameddig úgy táncolok ahogy a férjem fütyül, addig a rokonaimnak terülj-terülj asztalkám van.


Az egyes opcióhoz annyi, hogy egy gyereről nem lehet csak úgy lemondani. Gondold el, minden gyt-t kerülő férfi ezt tenné.

Még a börtönviselt, rosszéletű fickóknak is szoktak ítélni láthatást, max felügyelet mellett stb, de szoktak. Olyan nincs, hogy apuka kedvéért megfosztják az anyát minden jogától. Kicsit elrugaszkodtál a valóságtól.

2022. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az a helyzet neked is vannak jogaid. Ezeket egyiket sem kell teljesítened.

Beszéljétek meg a problémákat hátha segít valamin.

2022. dec. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Figyu, ha válni akarok, akkor el is fogok válni. Zsarolja a kva anyját.
2022. dec. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!