Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A D-vitamint hogy adjátok be...

A D-vitamint hogy adjátok be egy csecsemőnek?Szajaba nem lehet cseppenteni,azt olvastam tápszerrel a cumisüvegből sem jó,mert az üveg falára tapad.Kiskanalba csepegtetni tapszerhez is kínlódás.

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 07:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szájába. Direkt megkért az orvos erre,mivel a kiskanálon azt mondta,a fele rajtamarad.
2023. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, kérdező, miért ne lehetne a szájába cseppenteni,mikor az orvosok kifejezetten ezt ajánlják?
2023. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyből ébredés és peluscsere után a szájába cseppentem, és utána szoptatom.
2023. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem pipettas D-vitaminunk van,és szerintem elég nehéz ravenni ,hogy kinyissa a száját egy 3 hónapos baba és bele is menjen a csepp.Eddig tápszerbe tettem a cumisüvegbe.
2023. febr. 26. 11:50
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem kínlódásnak. Egy kiskanálba cseppentesz egy kis tápszert a cumisüvegből. (összenyomod a cumit és kibuggyan a cucc). Majd ebbe cseppented a vitamint is. Így majd úszkál a kanálban a tápszer tetején, és nem tapad a kanál falára. Ez nem bonyolult. Én így csináltam csak tejjel. De sokszor csak közvetlen a szájába.
2023. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szájukba csepegtetem az első naptól. 1-2 hónapig kicsit segítséggel nyitották a szájukat, utána ahogy meglátták a vitamint nyitották egyedül.
2023. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
A férjem a szájába cseppenti, én cumira. :)
2023. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
Amíg anyatejes volt, a mellemre cseppentettem. 7 hónapos kora óta nem az, azóta amikor kapja a tápszert, a cumira cseppentem és úgy adom a szájába.
2023. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Születése óta a szájába cseppentem. Eleinte a kereső reflexet kihasználva az arcát simítottam, hogy nyissa a száját, aztán az állát érintettem. Nagyon hamar megtanulta, egész pici korban nyitotta a száját magától. Most 15 hónaposan meg kifejezetten várja. Nálunk az esti rutin része, nem okozott hasfájst.
2023. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!