Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babás lettem. Korababa. Stb....

Babás lettem. Korababa. Stb. csak az én fülemet bántják ezek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem, sok ilyen van, de hana reklamálsz, most ez a divatos beszédmód. Ami nekem a legcsúnyább, ha a baba valahány hós!
2010. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavar.
2010. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem csak a te fuledet bantjak, idorol-idore vannak a tiedhez hasonlo kerdesek itt. Csodalkozom, hogy nem dobta fel oket neked a rendszer ezeket, amikor kiirtad a kerdesedet.

Speciel az en fulemet nem bantjak. Nem hasznalok ehhez hasonlo kifejezeseket, mert nem allnak a szamra, inkabb maradok a hagyomanyos szokincsemnel. Ettol fuggetlenul nem zavar az sem, ha mas ezeket irja, mondja. Ha ilyen dolgok zavarnanak es foglalkoznek vele, akkor 10 evvel korabban patkolnek el.

2010. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Az anyák szeretnek azonosulni.

pl. hét kilósak vagyunk

négy fogunk van

tejet iszunk. stb.

nem bántásból irom.


valahol meg ezt is várják az emberek. ma egy néni megkérdezte tőlem hány hónapos a lányom azt mondtam hogy 23 hónapos...és nagyon kerek szemeket meresztett...

2010. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Carmen: Nekem nem esett le. Miért meresztett nagy szemeket erre a nő? 23 hónapos. És? Nem értem.
2010. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
korababa=koraszülött???
2010. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nem tudta hová tenni azt kellett volna mondanom hogy két éves...

van aki csak ebből ért


egy éves, másfél, kettő...

2010. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de a korababát nálunk speciel a koraszülöttön dolgozó nővérek használták. Az osztályt is úgy mondták: "a baba a korán van". Senki nem akadt fent rajta, pedig elhiheted, hogy az ember nem minden nap van a gyermekágyon.

Ez miért bántja a füledet?Szerintem ezekben, amit te említesz, semmi de semmi extra nincs, az anyukák néha cifrábbakat is mondanak.

2010. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Igy van ahogy az utolsó irja,koraabát én is csak szakmabelitől hallottam eddig.Egyébként engem ilyenek nem zavarnak,tőlem mindenki beszél ahogy akar.Mondjuk az ilyen kérdések inkább tudnak zavarni.
2010. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
A korababa kifejezést én is szakemberektől hallottam...a fiam 37+3 hétre született,és a szülésznő,meg a csecsemős nővér is ezt mondta:ő már nem számít korababának.
2010. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!