Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom exe miért várja el,...

A párom exe miért várja el, hogy a közös gyermeküket mindenhová magunkkal vigyük?

Figyelt kérdés
Természetesen mikor nálunk van láthatáson, akkor igyekszünk közös programokat is szervezni, de attól mert ő nálunk van, még nem áll meg az élet. Ha valami halaszthatatlan program van, akkor azt akkor sem mondjuk le, ha azokra a napokra esik. Az anyuka kikérte magának, hogy ilyenkor a gyerekek külön programokon is részt vesznek és erre nem feltétlenül visszük el a kislányt. Miért kellene neki ott lenni pl a nagy fiunk osztálytársának a szülinapi buliján vagy miért kellene ott lennie a tesóm esküvőjén...
2023. márc. 27. 13:48
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező tesójának az esküvője:

Lehet ilyenkor pl. a nagyszülőknél (az apa szüleinél) is a kisgyerek. Ők nyilván nem hivatalosak a kérdező tesójának az esküvőjére. Viszont esetleg amúgy is keveset vannak a kislánnyal és mindegyikük örül, hogy most másfél napot együtt tölthetnek. Ilyen fokú rokon esküvője kb. szökőévente van, úgyhogy ebből nem az következik, hogy nincs eleget a kisgyerek az apjával.


A kérdező fiának az osztálytársának a szülinapi buliján mit keresne? Minekünk két közös gyerekünk van, de mi se visszük az egyiket oda, ahová a másikat hívta az osztálytársa szülinapi buliba. Ez a meghívóval szemben nagy bunkóság lenne: olyasvalakit is odavinni, akit ő nem hívott - és akit mellesleg nem is ismer senki a gyerektársaságból a testvérén kívül.


Szóval nem értem a háborgó válaszolókat, no meg az exet sem, viszont teljesen egyetértek a kérdezővel!

A kérdés pontosan így hangzott: "miért várja el". Hát azért, kedves kérdező, mert te vagy az új nő, akin fogást kell keresni valahogy. :-)))

2023. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan hol kéne lennie akkor a kislánynak? Ha akkora van az apukának láthatási ideje azzal kell számolni, hogy a kislányt sem lehet hanyagolni. Ahogy írták az osztálytárs szülinapján sem kell ott lennetek. Az esküvőt nem értem, addig hol van a gyerek?

Attól, hogy ti együtt vagytok a lány ugyanúgy a párod gyereke.

2023. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
83%

"ha van kapacitás, akkor neki is van valami külön program"

. Kapacitás?

De érted, hogy ő az a férjed gyereke?

2023. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
72%
13: láthatóan nem...
2023. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
86%
Szóval Neked van egy nagyfiad, a párodnak egy kislánya,tehát mozaikcsalád vagytok. Ha épp ott a kislány miért ne mehetne el az esküvőre? Családtag. Nektek miért kéne felnőtteknek egy gyerek szülinapi buliba menni? Én sem viszem oda a kisebbet ahova csak a nagyobb van meghívva.
2023. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehet a nagyobb 14 eves fiú közös a pároddal de a kisebb 5 éves lány meg nem közös? Szakítottatok aztán 10x év után újra összejöttetek? Nem áll össze nekem.
2023. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem tök egyértelmű, hogy a másik gyerek osztálytársának a szülinapján csak az anya van ott, esetleg ő sem, csak hozza-viszi a gyereket.

Apa addig értelemszerűen a kisgyerekkel van.

2023. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
92%

Már ne haragudjatok.


Szülinap. Miért a gyerek a testvére nyakába van rakva mikor náluk van? Vagy hogyan kellene ezt elképzelni?


A gyerek az apja miatt megy. A gyerek az apjával kellene, hogy időt töltsön.

Hogy jön ide bármilyen más jellegű program? A nagyfiú el megy szülinapozni kész. Ehhez nem kelletek oda ti sem. Ergo a kislány miért is nem mehetne ilyenkor hozzátok??

2023. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
A tesóm esküvőjén csak én voltam ott, mert a nagynak versenye volt, a középső nem akart menni, a kicsi az osztálytársánál aludt, a párom meg dolgozott. A kislány a párom szüleinél volt. 2 tanús esküvő volt, majd nyáron lesz kerti buli, azon mindenki ott lesz.
2023. márc. 27. 14:18
 20/45 anonim ***** válasza:
30%

Itt senki nem tud szöveget értelmezni?


Hol írta a kérdező, hogy a nagyfiú osztálytársának házibulijára menne az apa (a kérdező párja)?

Hol írta a kérdező, hogy ilyenkor nem viszik el a gyereket az anyától?

Nyilván a kisgyerek náluk van, és az apja vele van.

2023. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!