Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom exe miért várja el,...

A párom exe miért várja el, hogy a közös gyermeküket mindenhová magunkkal vigyük?

Figyelt kérdés
Természetesen mikor nálunk van láthatáson, akkor igyekszünk közös programokat is szervezni, de attól mert ő nálunk van, még nem áll meg az élet. Ha valami halaszthatatlan program van, akkor azt akkor sem mondjuk le, ha azokra a napokra esik. Az anyuka kikérte magának, hogy ilyenkor a gyerekek külön programokon is részt vesznek és erre nem feltétlenül visszük el a kislányt. Miért kellene neki ott lenni pl a nagy fiunk osztálytársának a szülinapi buliján vagy miért kellene ott lennie a tesóm esküvőjén...
2023. márc. 27. 13:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
82%
Akkor valójában Nálatok is lakik, nem csak az anyjánál, tehát a Te gyereked is. Mondjuk én megbeszélnem az anyával normálisan,mert szerintem itt kommunikációs problémák is vannak.
2023. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
78%

Nem, a kérdezőnek nem gyereke. Akkor sem, ha náluk lakik.


Ahogy nézem, itt kb. háremet tartott a férfi, csak nem egy időben volt a két nője. Ha Szaúd-Arábiában élnének, össze is terelhetné a két asszonyt és a 4 gyereket, akkor az exnő kívánsága, hogy nagycsaládban éljen, teljesülne is.

2023. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
96%

42: tényleg. 🤣 Borsa Brown Az Arab- sorozata kutya füle ehhez a sztorihoz képest. 😁


Vissza nem vettem volna a pasast, miután gyereket csinált másnak... De ez már más tészta.

2023. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
62%

Tehat a gyerek minden heten csutortoktol hetfoig nalatok van, ergo az anyanal 2 napot, es egy hetveget sem ? Akkor ezek szerint ott lakik,az a fo otthona. Akkor meg egyertelmu mindenben reszt kellene vennie.

Ossze vissza beszelsz mar, mert nem ugy alakultak a valaszok ahogy akartad, hogy szidjuk a gyerek anyjat.

2023. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
62%

44-es, hatalmas ökörséget írtál.

Hiába lakik ott a kérdezőnél a kislány, ha egy (fél)testvérét annak osztálytársa házibuliba hívja, akkor egyedül az illetőt hívta és egyetlen testvérének vagy féltestvérének sincs ott semmi keresnivalója. Nem tudom, itt ennyi fogyatékos válaszoló van, hogy képtelenek vagytok ezt felfogni?

2023. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!