Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem egyedül hagyta két...

A férjem egyedül hagyta két gyermekünket (8 és 11 évesek) 1,5 órára úgy, hogy nem szólt előtte nekem! Én éppen távol voltam és még nem értem haza. A távollétemről tudott. Ezen jogosan döbbentem meg?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 20:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
55%
* beveri a fejét...
2023. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
27%
Mi van ha elveszti az eszméletét? ti tényleg így élitek az életeteket? Aki ennyire nem tud megbízni egy 10 év körüli gyerekében, az hogy nevelte eddig? Helikopterkedett? Mindent megcsinált helyette, szájába rágta a dolgokat, sosem hagyta kontrolláltan hibázni? Önállóságra nevelés smafu? 8 évesen nehogy már ne tudjon kiszállni a kádból és ne tudjon kenyeret vágni?
2023. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
58%

Az enyéim 13 és 9 évesek. Már 2 éve simán egyedül hagyom őket órákra. 12 éves kor felett ráadásul táppénz sincs rájuk pl.

De amúgy van telefonjuk, lakáskulcsuk, simán tudják mit kell csinálni ha baj van. Az Életmentő App is fenn van a telefonjukon.

Nem kell túltolni ezt, nem napokra ment el.

2023. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!