Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van vele úgy, hogy ha...

Más is van vele úgy, hogy ha nem lehet saját gyereke, ne legyen örökbefogadott sem, inkább ne is legyen akkor egyáltalán?

Figyelt kérdés

2023. júl. 10. 13:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
Reméljük nem "ivartalanítottátok", mint egy macskát, nehogy a gondos nevelés után szaporodni merészeljen és növelje a népesség számát ;)
2023. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Sajátot szeretnék.
2023. júl. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 10-es! A 2-es vagyok. 0-t, mivel nem érzem úgy, hogy felelős szülő lennék, nincs megfelelő anyagi hátterem hozzá. +Amúgy se szeretnék gyereket. Nem mindenkinek való :) Inkább saját magamra szánom a pénzemet és kiélvezem a szabadidőmet sírás, zajok nélkül.
2023. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10%
Mennyi ősanya meg ősapa van itt :D Gondolom nektek a gyerek a saját boldogságotok miatt kellett, nem azért, hogy szebbé tegyétek a világot. Igen túlnépesedés van, senki nem mondta, hogy MO-n. Nem értem minek szültök, ha nem vagytok megfelelő szülők. A hozzájárulásotokból is kilehet szűrni, hogy alkalmatlanok vagytok.
2023. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom nektek a gyerek a saját boldogságotok miatt kellett, nem azért, hogy szebbé tegyétek a világot."

Valóban nem azért szültem, hogy szebbé tegyem a világot, hanem, mert szerettem volna. Utólag is elnézést.

Egyébként meg ha valóban fogadtál volna örökbe, és nem itt gyártanád a kamudat, akkor tudnád, hogy aki karitatív célból meg nemeslelkűségből akarja, azt kiszűrik. Örökbe fogadni egyetlen okból engednek: mert gyereket akarsz. Nem azért, hogy jót cselekedj, vagy hogy "megments egy kis árvát." A gyereknek a legrosszabb, ha nem azért él veled, mert te ezt szeretted volna, hanem azért, hogy a saját egódat növeld azzal, hogy milyen csodálatos ember vagy.

2023. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!