Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mik a rigolyáitok?

Anyukák mik a rigolyáitok?

Figyelt kérdés
morzsás, koszos szőnyeg, koszos kéz, kupi a konyhában. Ez a három vezet nálam. Mi az amitől égnek áll a hajad?
2010. okt. 15. 16:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Csajok, bepipilek a röhögéstől! Olyan jó volt olvasni ezeket! :))))

Akkor íme, az enyéim:

- ha koszos a gyerek ruhája

- morzsás a padló, vagy porcica van valahol

- nem úgy áll a függöny, ahogy kell - én is képes vagyok bárhol megigazítani :)

- nem a szennyestartóba rakja Kedvesem a ruháit, hanem a tetejére - ettől meg tudnék őszülni, annyira idegesít

- a hálószobában leengedi a teraszajtó redőnyét, de a másikat nem, a Hold meg az éjszaka kellős közepén belevilágít a pofámba

- amit be lehetne rakni a mosogatógépbe, az is a mosogatóban végzi

- telefonálás közben ne beszéljen hozzám, mert azért ölök! :)

- a gyerek kezébe valahonnan véletlenül papír kerül, az tutira a szájában köt ki, én meg bányászhatok, úgy, hogy közben harap, nem is kicsit

- párom zsebében rendszeresen ott maradnak a zsepik, amit a mosógépbe való pakoláskor rendszeresen ellenőriznem kell

- ő sem tud jól teregetni, csakis én!

Így hirtelen ennyi jutott eszembe, de tutira van még... Nem vagyunk egyszerűek, na! :))

2010. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Amíg könnyesre röhögtem magam "rajtatokmagamon",vagyis én szerintem ötvözlek mindannyiótokat,csak épp sose tudni reggel,hogy aznap mi a fene lesz a kínom,s hogy az mennyire lendíti ki a richter skálámat,szóval addig rá kellett jönnöm,hogy jobban tenném,ha felhagynék ezekkel a rigolyákkal egyszer s mindenkorra mindenki érdekében!

DE akkor min röhögnék ilyen jót a net előtt???

2010. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
66%

Hát én nagyon jókat nevettem csajok! :D

A b@ssza meg a kutya f@sza,nálam vitte a pálmát,nem egyszerű az anyóspajtás! :D

Én már le sem írom,mert mindegyik válaszban megtalálható ami rám igaz.Sőt így belegondolva én se gondoltam magam rigolyásnak,de rájöttem,hogy ezek mind igazak rám is.... :)

2010. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon jó kérdés, jók a válaszok!


Az enyémek: ha kinn hagyom a pulton a főzés alapanyagait, a férjem meg elpakolja szépen őket és mikor villámgyorsan főznék, akkor mindent kereshetek elő. Tusfürdőből kell itthon lennie úgy 10-nek, mert ha nincs, már pótolom. Szellőztetés: kis panel és ha nem szellőztetünk napjában kétszer, áporodott a levegő, nem alszunk jót. Fűtőtestek, villanyok lekapcsolgatása. Amúgy nagy pakolók vagyunk, annyira, hogy szegény gyerek is pakol már, pedig 16 hónapos :D ha a könyvek sarkát behajtogatja ááá! Vállfás szekrényünk közös sajna és néha rányomja egymáásra a vasalt ingeimet, attól szinte sírva fakadok. Meg "beletapossa" a szennyestartóba a ruhákat és ha megpróbálom kiemelni, fölemelem az egész tartót. De én rendetlenebb vagyok ám, mint ő! A lányomnál nem zavar, ha szanaszét vannak a játékai, csak este pakolnám el, hadd játsszon velük.

2010. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 kisnita ***** válasza:
100%

Nálunk is vannak olyan dolgot amitől idegbajt tudok kapni.

-Ha a párom a szobában eszik a gyerekkel és tök nyugisan nézi ahogy a gyerek bele dörgöli a szőnyegbe a kaját és onnan eszi fel.

-Ha az ágyunkban esznek és egész éjjel szúrja a seg.emet a morzsa.

-A zsebekben felejtett zsepi nálunk is örök vita forrás.

-Azt is utálom mikor a párom a használt gyufákat vissza dugdossa a skatulyába és amikor be akarok gyújtani mindig azt veszem ki ami már elégett :S

2010. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Én attól akadok ki, hogy a férjem mindent baromi lassan csinál. Régen is lassúnak tűnt, de nem zavart. Viszont mióta gyerkőcünk van - 14 hónapos - 1 percem nincs, szóval nagyon pikkpakk lettem, és mellettem a férjem egy lassított felvétel. Az evést fél óráig húzza, a szendvics készítés egy örökkévalóság, szóval ha segíteni akar, azzal általában hátráltat, és ez nagyon bosszant.

Volt, hogy nyűglődős napunk volt, megkértem férjemet, hogy süssön ki valami mirelit ételt amíg szoptatok, korgó gyomorral kimegyek a konyhába, hogy végre eszünk, erre 2-esével süti a húsokat, miközben vagy 6 fér a serpenyőbe, a krumplit még el sem kezdte, szóval még direkt 1 órával tovább tart minden, ha ő csinálja.

Talán ez a legnagyobb rigolyám, a folytonos elégedetlenség. Pedig amúgy én egy türelmes, nyugodt, sosem kapkodó, laza csaj vagyok, de mióta babám lett, bármi az őrületbe tud kergetni. Főként, mikor nem találom amit keresek, meg ha valami nem úgy van, ahogy én jónak látom. :) Néha irigylem férjem nyugalmát, én is néha hátradőlnék egy kicsit...


Én is egész nap pakolok a lányom után, naponta 5x bepakolom a játékokat, hogy aztán újra szétterítse a szobában. :) De legalább 3 percre nem volt akadálypálya a szoba. :)

2010. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jók, sokat nevettem én is :) az enyémek:

-ha miután lemostam a tükröt a férjem összefröcsköli

-az hogy ha végzett az evéssel a széket sem tolja be maga után, mosatlan otthagyva ahogy befejezte

-ha véletlenül mégsem otthagyja akkor csak beteszi a mosogatóba, amitől 20 centire van a mosogatógép igazán nem lenne megerőltető oda betenni

-ha másnap ugyan azt az inget szeretné felvenni, amikor ott van a többi húsz mosva/vasalva csak választania kéne, de ő képes lenne ugyan azt felvenni

ha szellőztet kihúzza a függönyt és nem húzza vissza ha végzett vele

-zoknik gombóca/kifordítva bedobva a mosógépbe

-hogy hétvégén ha felkel én már ált elmentem boltba stb és nem igazítja meg az ágyat hanem mint egy szamárfészek otthagyva, de már internetezik

Kb ezek :)

2010. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget sorolhatnek....de mar megtettek helyettem.Annyit fuznek meg hozza,utalom hogy minden reggelre ugy nez ki a lakas mintha atom tamadas erte volna.


4 fiu anyukaja.

2010. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nálam a következő dolgok verik ki a biztosítékot:


-a férjem rengeteg papírzsebkendőt tesz a zsebeibe, többségét nem használja, mire mosásba kerül, de jól összegyűri azt a 15-20 db-ot:)

-most már a középső lányom is mániákus pzs-használó lett...

-szennyestartó mellé és tetejére dobált ruhák

-ágyban evés

-szerszámok lakásban hagyása, amivel aztán a kisfiam örömmel játszana, de némelyik elég veszélyes

-örökké fogkrémes mosdó

-teáskanál a kávéba, kávéskanál a teába...

-hajgumik széthordása mindenfelé (2 lány mellett már túlzás nélkül állítom, hogy az elmúlt 10 évben legalább 20.000 Ft-ot költöttem ilyen dolgokra:) Mindig lába kél egy részüknek, aztán ágy alól, babák hajából, játékok közül előkerül egyszer.

2010. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is jót nevettem :))

Nálam szinte mind, amiket már felsoroltatok :)

Amúgy a legtöbbször saját magamat dolgoztatom tök feleslegesen, pl. kihúzom az étkezőasztal 4 székét, amikor porszívózok és hiába tudom, hogy fel is fogok mosni utána, akkor is visszatolom :)

2010. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!