Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás elott nem...

Gyerekvállalás elott nem feltetek, hogy esetleg a parotok elhagy, vagy nem fogjátok bírni a gyereknevelést?

Figyelt kérdés

Multkor az interneten talaltam egy statisztikat arrol, hogy (legtöbb esetben) az apukak azert lepnek le, miutan megszuletik a gyerek, mert kiderul, hogy nem birjak a terhelest, viszont az anyukakkal ugyanez van, csak ok nem lepnek le de attol meg ugyanolyan rossz nekik, mint a szokott apukaknak.


De ha valaki ugy érzi, hogy nem egészen való neki gyerek, akkor (szerintem) nem a lelepes a megoldas.

Akkor az anya kinlodjon egyedul a gyerekkel, mig felno?


Ti meg gyerektervezes elott nem tartottatok ezektol a dolgoktol, hogy pl.: nehezen kezelheto gyereketek lesz, vagy esetleg elhagy a parotok, ferjetek?


2023. aug. 18. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, olyasmitől egyáltalán nem féltem, hogy mi lesz, ha elhagy. Engem is egyedül nevelt fel az anyám, tudtam, hogy meg lehet oldani apa nélkül is.

Szerintem a helytelen kommunikáció is a legnagyobb gondok egyike. Legalábbis most van a közvetlen közelemben egy házasság, ami tönkremenni látszik, mert a pár nem kommunikál szinte sehogy, a kisbaba miatt se nagyon.

Az viszont nem csoda, hogy a nők nem lépnek le, vagy legalábbis sokkal kevesebben. A nő hasában volt a gyerek kilenc hónapig, nem a férfiéban.

2023. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem, hogy elhagy, mert amúgy egyedül is vállaltam volna gyereket. Amúgy nehéz is volt a férjemnek az elején, most 2 éves a fiunk, azt mondja, már könnyebb. És hogy a következőt, ha lehet, inkább kétévesen szüljem :-) Javasoltam is, hogy esetleg fogadjunk örökbe.


Hogy nehéz természetű lesz, attól tartottam, bár vannak segítőkész rokonok. Szerencsére nagyon "könnyű" baba a fiunk. Mondjuk most kezdi a dackorszakot.

2023. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!