Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkinek a saját...

Tényleg mindenkinek a saját gyereke a legszebb?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat várnék!

Már többször is gondolkodtam rajta, h vajon csak én látom szebbnek a saját gyerekemet a környezetünkben lévő, hasonló korú gyerekektől, vagy az ő szüleik is azt látják, h az enyém szebb az övéknél?

Ezzel nem azt mondom, h a többieket csúnyának látom, szépek ők is, csak szerintem mégis az enyém köztük a legszebb.

Ti hogy vagytok ezzel? Van, akit titkon/nem titkon szebbnek láttok a sajátotoknál?


2010. okt. 17. 09:32
1 2 3
 21/25 kisnita ***** válasza:
100%

Az én fiamnál nincs szebb ez 100% :))

A csecsemős nővérek is megjegyezték mikor megszületett, hogy ő a legszebb baba az osztályon :) Mindenki szépnek látja nem csak én, de persze én látom őt a legszebbnek :))

2010. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az első fiam született még az újságárus bácsi is bekopogott, hogy megnézhesse azt a babát, akiről a csecsemősök beszélnek. És még ő is nagyot nézett :D

Naná, hogy az én fiaim a legszebbek :D:D:D

2010. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy mindenkinek a saját babája a legszebb, azonban nem örökre. Ezt mindjárt meg is magyarázom, hogyan értem. Mikor én megszülettem, végigvittek a szülőszobán, hogy milyen szép baba vagyok, ritkán születik ilyen. Anyu elmondása szerint mindenki a "csodámra" járt, hogy tényleg milyen szép baba, és ő is úgy volt vele - természetesen - hogy az ő lánya a legszebb. Aztán teltek-múltak az évek, én felnőttem, és láss csodát, anyu nemrég úgy jött haza, hogy "megszületett xy babája, ennél szebb babát még soha életében nem látott"... :D :D Persze, most az a baba a legszebb, nem én, viszont most a korombelieknél tart szebbnek, nem a csecsemőknél... Én csak azt nem értem, mikor tényleg nagyon csúnyácska babákra mondják, hogy milyen szép - hogy nyalizzanak az anyukának. Lehet azt is mondani, hogy milyen kis aranyos, milyen cuki a gödröcske az arcán, mikor mosolyog, vagy éppen, hogy jó a "sérója" - ha van. :D De szerintem szemét dolog azt mondani egy kisbabára, hogy szép, ha nem tartjuk annak (persze azt sem szabad mondani, hogy csúnya, hisz a legtöbb baba hasonló, náluk még nem nagyon van olyan, hogy szép vagy csúnya),és az hatalmas sértés az anyukának, hisz neki úgyis az ő babája a legszebb. Én legalábbis (ha csúnyácskának látom a babát, akkor nem mondom rá, hogy szép, csak valami kedves, pozitív jelzőt, mondjuk, hogy milyen huncut a szeme, vagy amiket fentebb említettem) :D
2010. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
szia!Nekem két éves a kislányom,és bizony,minden gyereknél szebbnek látom.De ültetik is a bogarat a fülembe,mert mindenki csodababának mondja,és tavaly nyáron volt a városunkba baba-szépségverseny,és közel száz babából lett Ő az első,innen jutott tovább reklámarc fotózásra,de a párom nem engedte,mert Pestre kellett volna cipelni,és azt mondja,hogy a gyerekkora lenne vele tönkretéve.Mikor megszületett,a szomszéd szülőszobákból jöttek be hozzám a szülésznők,hogy azt mondják,hogy most született meg a legszebb baba,ilyen ritkán látnak.Olyan büszke voltam.Szóval valószínű tényleg szép,nem csak mi látjuk igy a párommal.Amugy eddig mióta szültem,a mienken kívül egy babát se láttam szépnek,csak aranyosnak,holott előtte mindegyikért oda voltam,de most,hogy kislányom már "nagylány",most kezdem a pici babákat ismét szépnek látni.De ez igy van rendjén szerintem.Mindenkinek a saját a legszebb.
2010. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én már láttam sok gyönyörű babát, akikből kifejezetten csúnya felnőtt lett, de láttam sok olyan csúnya babát is, hogy nem győztem magamban sajnálni őket, gyerekkorukban sokszor csúfolták őket, aztán olyan szép felnőttek lettek, hogy nem akartam elhinni, ezek ugyanazok a gyerekek. Szóval az, hogy újszülöttnek szép vagy csúnya, még nem jelent semmit. A legtöbb anyának a sajátja a legszebb, de vannak kivételek is.
2010. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!