Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkinek a saját...

Tényleg mindenkinek a saját gyereke a legszebb?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat várnék!

Már többször is gondolkodtam rajta, h vajon csak én látom szebbnek a saját gyerekemet a környezetünkben lévő, hasonló korú gyerekektől, vagy az ő szüleik is azt látják, h az enyém szebb az övéknél?

Ezzel nem azt mondom, h a többieket csúnyának látom, szépek ők is, csak szerintem mégis az enyém köztük a legszebb.

Ti hogy vagytok ezzel? Van, akit titkon/nem titkon szebbnek láttok a sajátotoknál?


2010. okt. 17. 09:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Láttam már nagyon szép pofijú babát de láttam olyan kis csúnyácskát is. Pedig hát az ő szüleinek meg ő a legszebb. Nekem meg az én lánykám :))
2010. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek szép szerintem de azért a sajátodat més szemmel látod.Mikor megszületet a kislányom volt egy nő aki olyan megjegyzést tett hogy az én babám a legszebb és ott tartozta a karjában a saját gyerekét.Azt sem tudtam hogyan reagáljam le nem tudtam mire véljem a megjegyzézét.Őszintén szolva én még nem látam a sajátomnál szebbet.
2010. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kislányomat látom a legszebbnek a többi kisgyerek közül, egyszerűen tökéletesen gyönyörű minden porcikája:)
2010. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg!!!És ez így természetes!!!Azt azért elismerem ha egy idegen baba szép,és rengeteg szép babát látok az enyémen kívül is,de nem szebbet.....:) kétéves kisfiú anyukája és 36h.kismama
2010. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy igen!
2010. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Mindenki a sajatjat latja a legszebbnek. En mar lattam sok szep babat/gyereket, de a sajatom a legeslegszebb az egesz vilagon szamomra :)
2010. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem iwiw-en írta az egyik ismerősöm, hogy " minden elfogultság nélkül állíthatom, hogy a te babád szebb mint az enyém".

Nem tudtam mit válaszoljak, de szerintem nem gondolja komolyan .


Az egyik csatornán láttam egy dokumentumfilmet erről, hogy miért látjuk a gyerekünket, férjünket szebbnek a többieknél. Az agyunk más területe lép működésbe mikor rájuk gondolunk. Az agynak azon a területe nem érzékeli a realitást. Ez a magyarázat.

2010. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
az enyém a legszebb, ez tuti! :P
2010. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az első gyerekemet szültem, nagyon szép babák születtek a környezetemben. Szebbek voltak, mint az enyém. Természetesen őt szerettem a legjobban, de nem tartottam különösebben szépnek, inkább átlagosnak. A második gyerekem születésekor császáros anyukák közé tettek, az enyém volt az egyetlen spontán született gyerek a kórteremben. Gyönyörű babákat hoztak ki szoptatni, mikor odahozták az enyémet....húúú hát olyan csúnya kisfiút még nem sokat láttam. Még ma is emlékszem, majdhogy nem sírtam, annyira csúnya volt. Még a családnak sem akartam megmutatni. Ma már huszonévesek, mások szerint kifejezetten helyesek, ahogy ma mondják, nagyon jól néznek ki. Szerintem is szépek, kicsit talán szebbek az átlagnál, de azért vannak szebbek náluk. Mondjuk én mindig kritikus voltam velük, a mai napig, de nem haragszanak érte, azt mondják, azért volt ez így jó, mert ha én valamire azt mondtam, hogy most ez jó vagy szép, vagy jól tudják a leckét, vagy jól néznek ki, stb., akkor idegenektől, ismerősöktől nem győzték bezsebelni a dicséreteket.
2010. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

hát ez természetes! :)

De tegyetek fel képeket, aztán majd szavazunk :)

2010. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!