Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Geréb Ágnesről?

Mit gondoltok Geréb Ágnesről?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 16:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán nem értem miért jobb otthon szülni?

Már vannak olyan magánklinikák is ahol majdnem otthon érzése van az embernek,akkor miért nem oda mennek azok akik ennyire elvetemültek????

2010. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
61%
Én nem őt hibáztatom, hanem azokat a nőket akik hozzá fordulnak. Minden otthonszülés kockázatos és ezzel ezek az anyukák is tisztában vannak mégis bevállalják a kockázatot. Hát viseljék a következményét.
2010. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

vizsgálatra ment a nő???

Akkor miért vitte a kis motyóját magával? Teljes kórházi táskával ment oda, tehát tudták, hogy szülni fog.

2010. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
89%

"legutóbbi esetnél én nem hibáztatnám, mert vizsgálatra ment a kismama"


Na ja, de mikor megindult a szülés, ki tudja, milyen messziről hívták a vissza a saját mentőjüket (ha azt annak lehet nevezni), és b#sztak szólni a Mentőszolgálatnak, akiknek korszerű felszerelésük van. szerintem ebben a hibás az a nő.


A véleményem pedig az, hogy rendben, vannak nők, akik gyűlölik a kórházat, fóbiát kapnak, stb. Az orvosok sem tökéletesek. itt Kazincbarcikán volt pl. hogy egy nővérgyakornok kezébe adtak egy újszülöttet, ő pedig leejtette és a baba meghalt. Otthon pedig csak rád és a babára figyelnek, az orvos nem telefonál közben, nem üvölt veled, mert már menne a dolgára, stb, holott várandósság alatt legalább 100.000-et odaadtál neki zsebbe.


DE: amíg nem áll fenn az otthoni szülésnél is a legnagyobb biztonság, pl. mint ahogy vannak újszülött mentők, lehetnének "szülő" mentők is, amikor otthonszülésnél biztosítanák a megfelelő eszközöket, addig mélyen elítélem ezt a felelőtlenséget, amit Geréb Ágnes csinál. Lehet, hogy orvos, és lehet azzal példálózni, hogy a nők évszázadok óta szülnek gyereket. De nézzük már meg, mekkora volt 100 évvel ezelőtt a csecsemőhalálozás. Meg azért valljuk be őszintén, az én nagyanyám terhesen hordta a betont az épülő házukhoz (ami ugyebár nem 5 kg volt vödrönként) és a búzamezőről hazafelé menet kapta el a szülés. Egy kicsit edzettebbek voltak, mert jó néhány ismerősöm van, akik terhesek lettek és még a mosógéphez sem mertek lehajolni...

2010. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%

Elítélendő!

Gyermekek halnak meg a keze között és még bíznak benne!

Én is utálom a korházakat, a hideg ráz, meg az egész egészségügytől!

De !

Soha nem adtam volna a gyerekem életét a szülésem élményéért!

Utólag tökmindegy én azt mondom, fáj az így is úgy is!!

Pedig velem a szülésznő még kiabált is mégis ezt mondom!

Ugyanis egy egészséges gyermekkel térhettem haza!!!!

Ja és egyébként el sem tudom képzelni, hogy itthon szülnék, akkor a szomszédok mindent hallanának?? Vagy mi??

Az aztán nagyon meghitt lenne, meg ha minden csupa vér lenne, vagy épp a lakásba hallatszana be gyerekzsivaly a játszóról!

Komolyan nem komplettek!!! Semmelweis is a korházi steril körlüményekkel tudta megállítani a születési és szülési halálozások arányát!!

2010. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

Elítélem, ahogy azokat a nőket is akik hozzá fordulnak.

Nincs az az ok amiért veszélyeztetném a saját és főleg a gyerekem életét. Soha nem lehet tudni hogy milyen komplikáció léphet fel,bármennyire is probléma mentes a terhesség, erre én vagyok az élő példa. Semmi problémám, még csak tünetem sem volt, nem voltam rosszul, nem hánytam, nem voltam kívánós, stb stb szó szerint onnan le

2010. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%

kicsit gyors volt a gép,

szóval szó szerint onnan lehetett észrevenni hogy egy idő után lett egy kis pocakom :-)

Az otthoni felébredéstől a fiam születéséig nem egész 3,5 óra telt el, az orvosom megvizsgált 1 óra telt el amikor azt mondta hogy baj van, mert egy ilyen ütemű szülésnél már rég meg kellene lennie a babának, nem várta meg amíg lassul a szívhang, császároztak, nos a fiam feje teljesen el volt akadva. Első szülésnél azt mondják 8-10-12 óra simán belefér...addigra valószínű már nem élt volna. ennyit arról hogy ha baj van akkor majd bevisznek egy kórházba, csak épp addigra már lehet hogy mindegy.

2010. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem olvastam el a hozzászólásokat, hogy ne befolyásoljon...

Szerintem nem csak Geréb Ágnes hibás abban amik történtek. Az első esetnél talán hibásabb volt, de a többinél nem. Hibás abban, hogy az eltiltás ellenére mégis vezetett le szüléseket, de nem tartott a nők torkához kést, hogy márpedig nála fognak szülni.

Geréb Á. egy felelőtlen ember aki képeskockára tenni mások életét, biztos börtönre ítélném.

Azok a nők pedig akik szintén képesek voltak kockáztatni a saját maguk és főként gyermekük életét a szememben ugyanolyan felelőtlenek mint Geréb. Az a nő aki ilyen felelőtlen nem érdemel sajnálatot. Ezekben az esetekben csak szerencsétlen baba nem hibás, mégis lehet az szívja meg egész életében.

2010. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom miért állnak ki ennyien mellette!!Nem véletlenül küldik elmeorvosi vizsgálatra!!Mivel az az ember akink a kezei között nem 1 baba halt meg és konkrétan kitörte a gyerek nyakát miközben húzta kifelé és még ezek után bíznak benne az anyák!!...hát nem tudom!!EGYIK FÉL SEM NORMÁLIS!!
2010. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%
aki gerébágnes meg az otthonszülés mellett van, az felelőtlen, ostoba ember! Menjetek vissza a középkorba, az összes magát ősanyának tartó majom, aki az utcán gerébágnes mellett tüntetve, a járdaszegélyen ülve szoptatnak zsinórban, meg a hátukra kötözve hurcibálják a gyerekeiket. Én azt is büntetném, akinek egyáltalán megfordul a fejében az otthon szülés!
2010. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!