Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem látom szépnek a gyerekem....

Nem látom szépnek a gyerekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondom neki, hogy szép, de csúnyának látom. Egészséges, az a lényeg. De nem látom szépnek, mindenkitől pedig azt hallom, hogy ő a legszebbnek látja a gyerekét. Csak én nem, és erről senkivel nem tudok beszélni sajnos, és így még jobban szégyellem, főleg hogyha feljön a téma.
2023. nov. 16. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezzel nincs semmi baj, ennek a szeretethez, kötődéshez semmi köze.
2023. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Főleg amikor csúnya, dagadt fiad van, nem "jóképű", szőke, karcsú fiú..

Az a legrosszabb. 💀

2023. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki egyformán szép, vannak előnytelenebb külsejű emberek is. Viszont a személyisége tud rajta szépíteni kívülről is.


Nekem van egy barátnőm, aki kifejezetten csúnya, de én már ugye megszoktam, nagyon régóta ismerem. Amikor bemutattam a férjemnek, hát nem volt elragadtatva, tett is megjegyzést rá utána, hogy nem kínos-e nekem megjelenni vele bárhol. De amikor megismerte, ő is megkedvelte - mert egyébként egy jó kedélyű, vidám, humoros nő - és a külsejét is megszokta, már nem zavarja.

Több hasonló esettel találkoztam egyébként, hogy egy elsőre taszító, furcsa kinézetű ember, miután jobban megismertem, egyszerűen megszépült.

Úgyhogy emiatt ne aggódj szerintem, ne csak a gyerek külsejével legyél elfoglalva. Fejleszd, foglalkozz vele sokat, hogy értelmes legyen, jó társaság, akivel szívesen beszélgetnek majd.

Egyébként meg még simán változhat is. Biztos te is láttál már olyat, amikor ilyen-olyan hírességről előkotornak valami gyerekkori fotót, és azokon általában annyira jellegtelenek, kifejezetten csúnyák szoktak lenni. Aztán mégis felnőtt korukra sokat változnak, szépülnek.

2023. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki reálisan látja a dolgokat, nem minden gyerek szép és ez tény. Rosszul vagyok tőle, mikor valaki 100 millió képet tölt fel a gyerekéről, aki rendesen csúnya és millióan álszent módon kommentelik, hogy mennyire szép.
2023. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!