Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiként hány évesen egészség...

Férfiként hány évesen egészséges még belevágni a családalapításba? Idén leszek 38. Úgy tudom nem csak a nők, de a férfiak nemzőképessége is romlik 35 felett. Hány évem van még?

Figyelt kérdés

jan. 16. 09:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te nő vagy és csak trollkodsz.
jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
27%
Igen, most már tuti trollkodik. Képes leírni, hogy generációs szakadék, miközben 40 évesen akár még gyereket.
jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
74%

29es de mit kell csinálni? Sajnos nem ismerem teljesen a dolgot. Van egy időszak a hónapban amikor csinálni kell? Vagy nem pontosan értem?


Troll.ne etessetek már.

jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
56%

21-ea vagyok több mimt 10 évig és több lombik volt. A 6 ik sikerült.


25-ös pedig igazat szólt. Nem tudhatod meddig élsz. Elcsaphat 20 évesen a busz, vagy 90 évesen álmodban.


És abban is igaza van, hogy lehet olyan apa aki 30 éves és szarik a gyerekre de lehet olyan 40 éves aki igazi apja a gyereknek.

jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
47%
Jah egy troll.kár volt késöbb elolvasni a többi választ és elötte válaszolni.. 34
jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
56%
Nyar vegen erkezik a babank, en 28 leszek, a ferjem 39. O eloszor 30 evesen lett apa, ami papiron lehet idealis es pont az arany kozeput, de agyilag annyira eretlen volt. Azt latom, a mostani 25-30as ferfiak nem veszik tul komolyan az eletet, semmivel nem lettek felelossegteljesebbek azota, hogy gyerekuk szuletett.
jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
46%

#11: lehet, hogy sok a 13 év korkülönbség. Ő 1,5 éve elvált egy 7 éves házasságból, én 5,5 éve egy 5 évig tartóból. Az eleje nehezen indult, mivel hosszú házasság volt, és akkor még csak 5 hónapja vált el mikor megismerkedtünk, megértettem. De több mint 1 éve együtt vagyunk, olyan, mintha évek óta ismernénk egymást. Fél éve hozzám költözött, most tervezünk saját házba költözni. Nekem az előző kapcsolatomból van egy kisfiam, most együtt neveljük. De szeretnénk közös gyereke(ke)t is. Imádja a gyerekeket, és én is. Nem olyan régóta vagyunk együtt, de az ő kora miatt is, meg úgy érezzünk mindketten, hogy végre megtaláltuk az igazit, így elkezdtünk próbálkozni a babával. Szeretjük egymást, ugyan azok a dolgok érdekelnek, ugyan azokat a dolgokat szeretjük, ugyan az a célunk az életben, miért is érdekelne az a 13 év korkülönbség? Ha minden más 100%-ig tökéletes, menjünk szét csak azért, mert 13 évvel idősebb nálam?

#9 voltam…

jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
38%

Párom 54 volt mikor a közös gyermekünk megszületett, én meg 33 voltam. Neki első gyerek. És még szeretnénk egy közöset, most 3 éves a kisfiunk, köszönjük jól vagyunk 😊

Szóval igazából bármeddig amíg úgy látod jónak 😊

jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
7%
A gyereket nem csak megcsinálni kell, hanem felnevelni is, rohangálni utána, foglalkozni vele. Ehhez 35 felett már öreg férfi is, nő is. Nem jó ha korán árva lesz.
ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

39-es sajnos egyetértek, de ha az ember csak későn találja meg a párját és még biológiailag lehetséges akkor is engedje el? Tehát 35 a cut off?


Én reménykedtem benne hogy 40-45 körül de én is látom hogy milyen nevetséges ha egy tinédzsernek 50-es korú szülei vannak...

ápr. 30. 07:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!